Co dziś w serialach?

15 Maja 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Beatka Przepis na życie

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5648

Owen jest wstrząśnięty wiadomością, że w młodości Jackie brała pieniądze od zaprzyjaźnionych mężczyzn. Wyjaśnienia kobiety nie robią na nim wrażenia. Stwierdza, że potrzebuje czasu i wychodzi. Nick stara się pocieszyć zrozpaczoną Jackie. Steffy rozmawia z Thomasem. Tłumaczy mu, że związek Owena i Jackie jest wyjątkowy. Bill spotkał się z Justinem Barberem, pracownikiem z Nowego Jorku. Mówi mu o sobie i Katie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 74

Adam osłabia czujność Tadeusza, który sądzi, że pasierb wyjechał. W tym czasie Wysocki wraz z Kacprem szukają jakiegoś sposobu na wybrnięcie z patowej sytuacji. Partyzant przychodzi z pomocą. Dzięki niemu Adam poznaje Brygidę, kobietę, która była blisko sprawy przekrętu Woydatta. Wiktor próbuje ratować rozpadający się związek z Laurą. Pragnie też konfrontacji z jej byłym kochankiem. Trafia na ślad, który zaprowadza go do Przemysława Kuci. Spotykają się. Okazuje się, że Laura okłamała Wiktora i to nie Przemek był jej kochankiem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2293

Grażynka mówi Pawłowi o biznesowym planie matki Martyny, która za odpowiednią kwotę zadeklarowała sprawować opiekę nad przyszłym małżeństwem. Lubicz jest oburzony propozycją kobiety i prosi, żeby Grażynka w żadnym wypadku nie godziła się na stawiane warunki. Feliks nadal jest nieufny w stosunku do Halszki. Uważa, że systematycznie podtruwa jego i Monikę. Agnieszka otrzymuje wiadomość od kapelana więziennego, że Miron zginął w wypadku samochodowym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-15 09:18:19

o kurde, Miron zginie....szkoda, myslalam,ze wroci do Agnieszki :

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1