Co dziś w serialach?

09 Maja 2012

Już dziś dojdzie w Na Wspólnej do tragicznego wypadku!

Ja to mam szczęście

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5644

Ridge wraz z Brooke wracają do domu. Taylor i Stephanie dowiadują się o tym od Donny i Katie. Dla obu ta informacja jest dotkliwym ciosem. Owen prosi Jackie, żeby zwolniła Whipa z pracy.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 70

Wiktor bierze urlop, by odebrać Laurę ze szpitala. Kiedy małżonkowie zostają sami, Kossowska wyznaje mężowi, że dziecko, które straciła, nie było jego. Atmosfera staje się napięta. Wiktor wychodzi do pubu. Tam znajduje go Fryderyk, pełen wyrzutów sumienia, że to przez niego matka poroniła. Wiktor uspokaja syna. Karolina przeprasza Anitę, że z jej winy nie pojechali razem do Włoch. Anita jest zaskoczona, gdyż nie miała pojęcia o wyjeździe. Obie uświadamiają sobie, że Woydatt planował pobyt w Rzymie sam na sam z Karoliną.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2289

Idąc do szkoły, Bożenka skręca nogę. Spóźnia się na egzamin i nie zostaje wpuszczona na salę. Bogdan przychodzi do Rosso z sensacyjnymi informacjami dotyczącymi Halszki. Jacek otrzymuje korzystną ofertę sprzedaży domu. Agata odwozi Jaśka do szpitala. Monika odwiedza Halszkę i pokazuje zdjęcia kompromitujące jej męża.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 753

Magda nie ukrywa, że nie akceptuje związku Natalii i Ksawerego. Mówi siostrze, jaki był powód rozejścia się Kaśki i Rybińskiego. Michał jest załamany rozpadem małżeństwa. Majewski ogłasza, że sytuacja finansowa wydawnictwa jest bardzo zła. Chce wprowadzić radykalne zmiany, które odbiją się na jakości wydawanych pism. Piotr i Iga stają po jego stronie. Waldemar prosi Ksawerego o wstawiennictwo u Aliny. Chłopak próbuje się dowiedzieć, czy matka spotyka się z Asimem. Ludmiła mdleje. Kostek otacza dziewczynę troskliwą opieką.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-09 10:46:28

Dzis Janusz umrze!!!! Ciekawe czy Marta w takim razie będzie chciała wrócić do Filipa...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-09 06:39:17

PM nudy....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1