Co dziś w serialach?

08 Maja 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5643

Ridge chce odzyskać Brooke. Na plaży, w miejscu, gdzie brali ślub, rysuje ogromne serce, które Brooke widzi z samolotu. Ten gest przekonuje kobietę, że Ridge ją kocha. Wbrew wcześniejszym intencjom Jackie postanawia zostać z Owenem, który wybaczył jej błąd.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 69

Adam budzi się w łóżku Karoliny. Woydatt zaniepokojony tym, że Jabłońska nie pojawiła się na lotnisku i nie odbiera telefonów, jedzie do niej. Karolina jest zaskoczona, zaczyna się tłumaczyć. Kiedy Tadeusz wchodzi do mieszkania, okazuje się, że Adama już nie ma. Wiktor zawozi Laurę do szpitala. Niestety, kobieta traci dziecko. Kossowski niepokoi się o zdrowie żony, ale męczy go również inna sprawa - z informacji lekarza o wieku płodu jasno wynika, że on nie mógł być ojcem dziecka. Małgosia mówi Hubertowi, że często widuje mamę w pobliżu szkoły.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2288

Agnieszka przyznaje się ojcu, że Karol będzie miał dziecko z inną kobietą, dlatego wspólnie podjęli decyzję, że nie będą kontynuować znajomości. Bożenka i Miłosz spotykają się w kawiarni. Jest tam również Paulina, która kokietuje chłopaka. Jerzy martwi się, że Kamila nie wróciła do domu, a kolejnego dnia zdaje egzamin. Po konsultacjach z doktorem Słowikiem Jasiek dowiaduje się, że czekają go dializy. Grażyna rozmyśla nad sytuacją Maćka i Martyny. Jest pełna obaw co do intencji matki dziewczyny.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 752

Nejman ma wyrzuty sumienia z powodu wypadku, w którym zginęła Danuta. Klara obwinia go o śmierć matki, nie chce się z nim widzieć. Ilona proponuje Klarze, by zamieszkała z nią i jej mężem, ale dziewczyna odmawia. Patrycja jest niezadowolona, że Hubert spędza coraz więcej czasu z Klarą. Dawid słyszy kłótnię zakochanych. Robert odkrywa, że Piotr zmniejszył fundusze na promocję jego pisma. Jest pewny, że Walawski się mści. Hurtownik żąda od Bogdana pieniędzy za zamówiony towar. Tymczasem klient wycofuje się ze złożonego zamówienia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1