Co dziś w serialach?

30 Kwietnia 2012

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5638

Jackie mówi Nickowi, że Owen od niej odszedł. Syn przyznaje, że uwierzył w dobre intencje Owena, dlatego chce pomóc. Postanawia porozmawiać z ukochanym matki. Beth odwiedza Brooke w pracy. Nakłania Ridge\'a do powrotu do jej córki. Stephanie słyszy ich rozmowę. Pam mówi Jackie, że powinna pokazać Owenowi, jak bardzo go kocha. Ponieważ mieszka on przy plaży, Pam wpada na pomysł, aby Jackie poszybowała na spadochronie ciągniętym przez motorówkę. Jackie zgadza się i natychmiast wszystko organizują.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 63

Nad ranem Tadeusz znajduje skacowaną Anitę w gabinecie i próbuje dowiedzieć się, z kim spędziła noc. Jerzy martwi się, że spotkanie wyjdzie na jaw. Laura nadal ukrywa ciążę. Stara się tłumaczyć przed Różą i samą sobą, dlaczego wyrzuciła Karolinę z butiku. Róża wspiera przyjaciółkę i troszczy się o nią, ale sama pochłonięta jest myślami o dziecku. Woydatt ponownie proponuje Karolinie wynajęcie lokalu 44. Jabłońska jest szczęśliwa. Z wdzięczności rzuca się Tadeuszowi na szyję. Adam widzi całą sytuację.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2282

Michał skarży się Zycie na teściową. Żona podpytuje go o efekty spotkania z kandydatką do prowadzenia wideoczatów. Michał dobrze wypowiada się na temat Marty. Tymczasem Orłowska relacjonuje spotkanie Igorowi. Stwierdza, że Chojnicki zrobił na niej dobre wrażenie, czym wywołuje zazdrość Rutki. Bożenka prosi Miłosza o korepetycje z matematyki dla koleżanki Pauli. Podczas kolacji u Pawła Grażyna ponownie potwierdza gotowość wniesienia wkładu finansowego w El-Med. Jerzy przypadkowo spotyka Eugeniusza i Renatę w kawiarni.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 747

Sterd i Maro wpraszają się do Bartka. Chłopcy organizują imprezę, która wymyka się spod kontroli. Sara ratuje Bartka z opresji. Basia jest zaniepokojona ich zażyłością. Jola prosi męża, by wypytał Norberta, dlaczego nie chce mieć dziecka. Po upokarzającej rozmowie z Jankiem chłopak ma dosyć ingerencji rodziny Justyny w ich życie. Proponuje żonie, by się rozstali. Natalia zwierza się Małgorzacie, że nie jest pewna swoich uczuć do Irka. Bogdan zamawia kosztowne materiały, mimo że nie dostał zaliczki od klienta. Odrzuca też pomoc Natalii.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 14:37:57

shinybox.pl/?ref=8cf2f17 ZAPRASZAM PO ODBIÓR DARMOWYCH PRÓBEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 10:02:32

haha od kiedy to dziekan przejmuje się tym, że student się nie uczy? Ludzie piszący scenariusze do pierwszej milosci chyba nigdy nie studiowali:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 11:02:32

a kto powiedział, że scenariusze muszą być życiowe? serial to serial często fikcja i bajka, więc wyluzuj :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 13:42:20

Może po prostu dlatego, że wybrał go jako reprezentanta uczelni i nie chce żeby potem wyszła lipa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1