Co dziś w serialach?

27 Kwietnia 2012

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!

Julia

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5637

Nick rozmawia z Bridget o Owenie. Choć był przeciwny małżeństwu matki, teraz wie, że jej wybranek daje szczęście Jackie. Nie chce, aby ich związek się rozpadł. Stephanie zapewnia Whipa, iż powinien zostać w firmie, bo w obecnej sytuacji jest on bardzo potrzebny. Jackie wyjaśnia Owenowi, jak doszło do pocałunku. Była zdruzgotana po tym, co usłyszała w telewizji, a Whip ją pocieszał. Mąż nie może uwierzyć, że w niego zwątpiła. Mimo zapewnień żony o miłości chce odejść.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 62

Stankiewicz musi opuścić galerię. Dziękuje Brygidzie za współpracę. Karolina likwiduje stoisko w butiku Laury. Olga ostrzega Jabłońską przed zalotami Woydatta, ale ta lekceważy uwagi. Agnieszka i Anita planują otwarcie nowoczesnego klubu fitness. Jednocześnie Agnieszka zwierza się, że podoba jej się Jerzy. Olga tłumaczy Adamowi, że Karoliny i Tadeusza nic nie łączy. Jerzy spędza wieczór z Anitą. Dochodzi między nimi do nieporozumienia. Woydatt i Joanna wspominają dawne czasy. Okazuje się, że łączy ich dużo więcej, niż można było się spodziewać.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2281

Matka Martyny oświadcza Grażynie, że zgadza się na ślub córki z Maćkiem, ale pod pewnymi warunkami. Grażyna rozmawia z Pawłem o spotkaniu z Jackiem, jest oburzona jego postawą. Paweł zaprasza kobietę na spotkanie rodzinne. Miłosz z Bożenką ponownie wybierają się do mieszkania pani Steni nakarmić rybki. Chłopak przygotowuje nastrojową kolację. Eugeniusz wyjawia Elżbiecie, że Małgorzata chce mieć z nim dziecko. Michał spotyka się służbowo z Martą. W domu teściowa urządza mu awanturę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-27 16:40:44

Majce i ich córce??? chyba Marysi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-27 19:48:16

przecież na nią też tak mówią...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-27 09:42:39

na seriale traci się tyle czasu... ale i tak lubię je oglądać :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1