Co dziś w serialach?

25 Kwietnia 2012

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!

Pierwsza miłość

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5635

Podczas publicznego wystąpienia Owen wyjaśnia incydent z wywiadem, które udzielił jego brat bliźniak. Bill Spencer jest coraz bardziej zakochany w Katie. W jego pismach nie krytykuje się już Eryka i Domu Mody Forrester. Bill przyrzeka Erykowi, że od tej pory będzie oceniał go sprawiedliwiej i uczciwiej.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 60

Trudne relacje między Laurą i Karoliną stają się nie do zniesienia. Kossowska wykorzystuje pojawienie się nowego kontrahenta i niespodziewanie wypowiada umowę Jabłońskiej. Nikola zauważa, że Jerzemu bardzo podoba się Anita. Ta chce wykorzystać to do ewentualnej rozgrywki z ojcem. Kasia usiłuje zrozumieć decyzję Fryderyka o wstąpieniu do zakonu. Profesor na uczelni radzi chłopakowi zaczekać z podjęciem ostatecznej decyzji. Anita rozmawia z Agnieszką, młodszą siostrą Nikoli, która chce otworzyć ekskluzywny fitness club.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2279

Grażynka zastanawia się, w co zainwestować pieniądze z wygranej. Rozważa inwestycję w El-Med lub kupienie domu Boreckich. Rutka, Michał i Marta omawiają plan biznesowy. Marta ma nadzieję na przeprowadzenie wywiadów z piłkarzami. Ola obiecuje Agnieszce, że pomoże jej w znalezieniu dobrego prawnika. Norbert okazuje niezadowolenie, ponieważ w sprawę włączony jest Rafał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 745

Stefan martwi się o Kasię, która pod raz kolejny przełożyła powrót do Warszawy. Górka nie wierzy w dobre intencje Wolskiego. Postanawia porozmawiać z adwokatem, by wybadać, jakie ma plany wobec Kasi. Michał jest zrozpaczony rozpadem małżeństwa. Edyta proponuje Jeleniowi, że spotka się z Dorotą. Borys zapowiada swoją wizytę u Pyrków. Załamana Maria opowiada o Marcie, że mężczyzna ułożył sobie życie bez niej. Walawska pociesza przyjaciółkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-25 08:57:50

rysiek wygrywa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-25 06:58:06

Grażyna rulez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1