Co dziś w serialach?

17 Kwietnia 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5629

Katie pyta Billa, czy przekupił sędziów. Zrozpaczona, mówi mężczyźnie, że ją stracił. Sędziowie są pod wrażeniem kolekcji Jackie M., ale zwycięstwo przypada Domowi Mody Forrester. Szczęśliwa Katie dziękuje wszystkim widzom, a także tajemniczemu szlachetnemu \"księciu\".

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 54

Nela rozmawia z Hubertem i Pawłem. Starając się wyjaśnić niezręczną sytuację, mówi, że Małgosia jest dla niej bardzo ważna. Kasia dowiaduje się, że Fryderyk przestał chodzić na zajęcia. Postanawia go śledzić. Weronika jej towarzyszy. Dziewczyny widzą, że Fryderyk wchodzi do szpitala. Kasia podejrzewa, że jej brat jest chory. Laura obawia się, że jest w ciąży z Woydattem. Mimo to informuje Wiktora, że będą mieli dziecko. Kupuje ubranka i jest bardzo przejęta macierzyństwem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2273

Michał niepokoi się ingerowaniem teściowej w jego małżeńskie życie. Obawia się, że kobieta może mieć na nie negatywny wpływ. Agnieszka spotyka mężczyznę, któremu Karol udzielił pomocy po wypadku. Człowiek ten poszukuje lekarza, gdyż ma dla niego nietypową rekompensatę. Monika denerwuje się brakiem efektów policyjnego śledztwa w sprawie śmierci Rysia. Jest przekonana, że Halszka i jej mąż są zamieszani w sprawę. Postanawia złożyć im wizytę. Grażynka sprawdza, czy pieniądze wpłynęły na konto i zastanawia się, jak zadysponować wygraną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-17 17:06:01

Ta siostra Radka działa mi na nerwy..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-17 00:30:06

noo a Radek mu wpie.przy. Mikserowi hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1