Co dziś w serialach?

16 Kwietnia 2012

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5628

Przed konkursem Jarrett jeszcze raz prosi Billa, żeby nie wpływał na sędziów. Dottie wita gości. Forresterowie prezentują wspaniałą kolekcję \"Rodzina Królewska\". Mimo to zespół Jackie nie traci pewności siebie. Jarrett ma wyrzuty sumienia. Odnajduje za kulisami Katie i mówi jej, że Bill przekupił sędziów. Dziewczyna pyta Billa, czy to prawda.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 53

Laura dowiaduje się, że jest w 10. tygodniu ciąży. Nie jest pewna, czy Wiktor jest ojcem dziecka. Karolina przygotowuje się do pokazu mody. Paweł jedzie odebrać Małgosię ze szkoły. Okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Mężczyzna zaczyna jej szukać. Gdy razem z Hubertem zastanawiają się, co dalej robić, okazuje się, że Nela zabrała dziewczynkę ze szkoły, żeby pokazać jej swoją wystawę. Odprowadza ją do galerii i oświadcza, że jako babcia miała prawo tak postąpić. Wiktor jest niezadowolony, że musi zajmować się papierkową robotą.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2272

Zyta rozmawia z matką o ich wzajemnych relacjach. Po krótkiej wymianie zdań obrażona Tyczyńska wychodzi. Zyta postanawia ją przeprosić. Michał udaje się do teściów, by samemu wyjaśnić nieporozumienie. Jednak w domu zastaje tylko pułkownika, z którym ucina sobie pogawędkę przy alkoholu. Norbert knuje teorię spiskową na temat Rafała. Ola podejrzewa nawrót choroby. Grażynka prosi Mariusza o asystę przy odbiorze miliona złotych, które wygrała na loterii. Wychodząc do filharmonii, Agnieszka i Karol są świadkami wypadku. Karol wzywa pogotowie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 739

Kajtek zauważa, że po rozstaniu z Maćkiem Władek jest smutny. Czuje się winny, że ojciec rozstał się z partnerem. Odwiedza Maćka w instytucie, prosi go, by wrócił do Władka. Teresa namawia Marię, aby zadzwoniła do Borysa. Uważa, że jej i dzieciom przyda się obecność mężczyzny. Maria radzi się Marty, jak powinna postąpić. Zastanawia się, czy dać Borysowi jeszcze jedną szansę. Eliza składa Bartkowi dwuznaczne propozycje. Gdy chłopak odmawia, kobieta oskarża go o molestowanie. Żąda, aby Anita zwolniła masażystę z pracy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 22:24:17

co było z pieniedzmi, które dostała julia od matki darka, bo nie ogladałam?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 13:37:23

KOTENIEŃKU wymiata !!! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 09:34:55

ach te emocje! jak ja przeżyję to poniedziałkowe popołudnie! adrenalina we mnie buzuje z nipokoju o losy naszych ulubionych serialowych bohaterów!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 13:35:51

hahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1