Co dziś w serialach?

12 Kwietnia 2012

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

Magia kłamstwa

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5626

W Internecie pojawia się informacja, że Jackie M. i Dom Mody Forrester wezmą udział w konkursie. Do Stephanie przychodzi Dottie, która organizuje imprezę. Whip i Bill Spencer cieszą się, że osiągnęli zamierzony skutek. Brooke jest zadowolona, iż znów pracuje z Ridgem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 51

Wiktor wraca do pracy, ale na innym stanowisku. Okazuje się, że został przeniesiony do działu przestępczości internetowej. W butiku Laury pojawia się stylista i organizuje pokaz dla klientek. Zamieszanie w sprawie spadku powoduje, że Adam zachowuje się nieufnie w stosunku do Kacpra. Wojnicki próbuje wyjaśnić wątpliwości. Udaje mu się, ale sprawy przebiegają po myśli Woydatta i Karwowskiego. Podczas rozmowy Adama z Woydattem niemal dochodzi do bójki. Joanna zwalnia pracownika. Pinokio i Znachor kupują Wysockiemu worek treningowy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2270

Mariusz przynosi Grażynce nowe klucze do zamków. Okazuje się, że złodzieje oprócz instrumentu, na którym ćwiczył Maciek, ukradli wiele innych cennych rzeczy. Rafał przypadkowo dowiaduje się o chorobie Norberta. Rozmawia o tym z Olą i proponuje wizytę u jego matki, która jest polecanym psychiatrą. Ola obawia się, że ukochany nie zgodzi się na spotkanie. Kinga prosi Michała, by zaopiekował się bliźniakami na czas jej wyjazdu do Berlina. Teściowa nie jest zachwycona obecnością chłopców. Maciek odnajduje kopertę z losem, a Kasia sprawdza numery.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-12 20:01:12

Jak to się kończy?Chodzi Ci o przerwę wakacyjną?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-12 16:08:42

nie narzekaj już tyle bo w czerwcu kończy się "Pierwsza miłość" ,więc albo wytrzymaj albo nie oglądaj :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-12 11:38:10

Pierwsza miłość robi się nudna ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1