Co dziś w serialach?

05 Kwietnia 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Julia TVN

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5622

Dom Mody Forrester ma fatalne wyniki sprzedaży. Nie mając pieniędzy na nową kampanię reklamową, Eryk podejmuje decyzję o sprzedaży firmowego odrzutowca. Jackie M triumfuje. Projekty Bridget świetnie się sprzedają. Firma jest najlepiej notowanym domem mody w Los Angeles.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 47

Karolina idzie na kolację u Woydatta. Jest to spotkanie służbowe z udziałem wielu osób. Jabłońska ma pokazać komuś projekty prac jubilerskich. Gdy pojawia się na imprezie, Anita i Nikola zaczynają z niej szydzić. Karolina czuje się nieswojo. Wychodząc ze spotkania, zapomina teczki z projektami. Jeden z nich jest inspirowany znanym jej ze zdjęcia tatuażem, widniejącym na ramieniu tajemniczego ojca. Anita przegląda projekty. Zastanawia się, skąd Jabłońska zna tatuaż Woydatta. Jerzy dowiaduje się o kolacji, na którą nie został zaproszony.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2266

Na prośbę Agnieszki Karol wygłasza w przedszkolu Czesi prelekcję na temat chorób zakaźnych. Monika przekazuje adres Halszki Bogdanowi, który zamierza ujawnić go policji. Norbert przychodzi do sądu na rozmowę kwalifikacyjną. Szefowa proponuje mu inne zajęcie niż etat w biurze podawczym. Michał rozmawia z Zytą na temat wspólnego mieszkania z matką. Policja składa Halszcze wizytę. Funkcjonariusze wypytują, co robiła 22 lutego 2012 r.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 734

Waleria wpada z niezapowiedzianą wizytą do Górków. Dowiaduje się o pracy Bartka, jest szczęśliwa, że synowi wreszcie się układa. Bartek ma coraz więcej klientek, z zaoszczędzonych pieniędzy zwraca Oksanie pierwszą część długu. Wszystko wskazuje na to, że chłopakowi podoba się Sara. Robert przystępuje do pracy nad magazynem podróżniczym. W związku z intrygami Piotra Romanowski zostaje wezwany do prezesa. Między Robertem i Martą dochodzi do kłótni. Alek ma za złe Iwonie, że zażywa pigułki antykoncepcyjne. Dziewczyna rozmawia o tym z Marią.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-05 10:48:13

haha... a ja wczoraj oglądałam Julię i dzisiaj śniło mi się, ze Julia jest z Jankiem i Monikę zżera zazdrość xP btw. bardzo lubię rolę pani. Żmudy-Trzebiatowskiej :):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-05 09:37:18

żmuda jaka minka na zdjęciu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1