Co dziś w serialach?

29 Marca 2012

Czy Marysia i Hubert rozstaną się? Co nowego wydarzy się u Forresterów?

Julia TVN

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5617

Donna mówi Brooke, że następnego dnia Ridge żeni się z Taylor. Brooke ma zamiar pojechać do domu Taylor, by porozmawiać z ukochanym. Uprzedza go o tym, wysyłając wiadomość, która trafia do Steffy. Wraz z Thomasem natychmiast namawiają rodziców, żeby pojechali do domku na plaży pod pretekstem sprawdzenia przygotowań do ślubu. Kiedy Brooke przyjeżdża porozmawiać z Ridgem, Steffy i Thomas nie chcą jej powiedzieć, gdzie jest ojciec.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 42

Woydatt planuje nasiloną kampanię reklamową galerii. Informuje pracowników ds. reklamy, że potrzebuje nowej osoby, która występowałaby na billboardach. Karolina chce zwiększyć sprzedaż. Postanawia założyć stronę internetową, której link znalazłby się na stronie centrum handlowego. Tadeusz proponuje jej udział w kampanii reklamowej. Anita jest zazdrosna. Wiktor chce zaskoczyć czymś Laurę. Wpada do butiku i zarządza ewakuację z powodu doniesienia o bombie. Jedna z kapryśnych klientek natychmiast płaci i wychodzi. Laura jest wdzięczna mężowi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2261

Norbert jest niezadowolony z powodu późnego powrotu Oli do domu. Dziewczyna przyznaje się ukochanemu, że po nerwowej wizycie kuratoryjnej przyjęła zaproszenie od kolegi. Michał nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Rozmyśla, jak powinien ułożyć relacje z Zytą. Danuta zgłasza się do El-Medu na operację blizn. Przed zabiegiem Pawłowi robi się słabo. Bogdan przynosi Monice nagrania z kamery przemysłowej szpitala, w którym doszło do wypadku Rysia. Okazuje się, że na nagraniach widać Halszkę, która wiele lat temu okradła butik Moniki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 730

Maria ma problemy. Okazuje się, że jej pracownice, z wyjątkiem Marzeny, przeszły do firmy Irminy. Aby nie stracić zlecenia, Maria musi pomóc Marzenie w sprzątaniu biur. Agata odnawia znajomość z Kamą. Dziewczyny poznają w klubie dwóch starszych chłopaków - Mieszka i Alana. Wybierają się z nimi na przejażdżkę nad Wisłę. Chłopcy dają do zrozumienia, że chodzi im o seks. Róża proponuje Basi wspólne prowadzenie kawiarni na osiedlu \"Pod Sosnami\". Grzelakowa odmawia, bo chce spędzać jak najwięcej czasu z wnukiem. Alina leci do Egiptu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-29 11:29:50

co nowego u Forresterów? To samo, co zawsze :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-29 06:23:41

Dziewczyna mylnie odczytuje to jako gest dużej sympatii do niej.'' nie kumam, przeciez robertowi [odoba sie Ola, wiec o co kaman? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-29 10:07:53

no właśnie , hmm sama nie wiem , nie rozumiem a może chodzi o seks ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-29 11:19:52

ona jest jakaś wycofana do wszystkich... wydaje mi się że nie chce być z nikim w związku, taka cicha niepozorna dziewczyna. ale najbardziej pasowali do siebie z Mikserem !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1