Co dziś w serialach?

28 Marca 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5616

Jackie, Nick, Bridget, Owen, Pam i Clarke przygotowują dla Stephanie niespodziankę - pięknie urządzony gabinet. Wzruszona Stephanie dziękuje im za wszystko. Za namową Katie Brooke stara się skontaktować z Ridgem. Pisze do niego SMS-y, ale Steffy przechwytuje je na własną komórkę i odpisuje w imieniu ojca. Żąda, by Brooke dała mu spokój.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2260

Jacek informuje Agatę o decyzji Leszka. Igor dowiaduje się, że to nie on jest ojcem dziecka Zyty. W zastępstwie Ewy Ola odbywa wizyty u podopiecznych. W jednym z mieszkań młody kurator Rafał wybawia ją z opresji, a potem zaprasza do kawiarni. Zyta wkrótce może opuścić szpital. Nie potrafi cieszyć się z tego powodu, ponieważ nie wie, jak powinna teraz postąpić. Michał również ma problemy z planowaniem przyszłości.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 729

Stefan zgadza się na powrót Bartka do swojego domu. Rozmawia z Anitą o pracy dla chłopaka w klubie Kasi. Stefan uważa, że lekiem na problemy Bartka byłoby znalezienie właściwej dziewczyny. Dorota jest wściekła na Michała, że okłamywał ją w sprawie remontu u Edyty. Ich małżeństwo przeżywa kryzys. Kolega z pracy, Darek, zaprasza Jeleniową na obiad. Maria odkrywa, że jej pracownica, Irmina, zamierza założyć konkurencyjną firmę - zaproponowała koleżankom lepsze wynagrodzenie.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 8

Joanna i Iwona zapisują się na jogę. Okazuje się, że nauczyciel jest podrywaczem. Zbuntowana Elka przekonuje rodziców, że powinna dostawać kieszonkowe. Gdy orientuje się, co to dla niej oznacza, szybko się wycofuje. Wieczorem Jerzy zostaje sam z dziewczynkami, które postanawiają poszaleć. Rodzice dowiadują się, że w klasie Zosi trwa rywalizacja o liczbę sprzedanych losów na loterię. Córka dopinguje rodziców, którzy za punkt honoru stawiają sobie wygraną. Sąsiedzi opuszczają mieszkanie nad Polakami. Radość rodziny nie trwa długo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-28 18:05:30

zgadzam sie... niby rodzina polakow miala zastapic rodzine boskich!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-28 14:20:33

zgadzam się to jedno wielkie nieśmieszne gówno!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-28 09:41:51

dokladnie rodzinka pl! szkoda,ze dopiero na jesieni maja byc nowe odcinki ... ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-28 09:39:37

ja to mam szczęście to beznadziejny serial. Wolę Rodzinkę.pl!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1