Co dziś w serialach?

20 Marca 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w serialach!

Serial Galeria

TVP1, 16:00, Komisarz Alex, odc.3

Dochodzi do wybuchu w sklepie znanego producenta pluszowych zabawek. Komisarz Bromski rozmawia z Majewską, właścicielką fabryki produkującej misie, oraz jej asystentem. Śledztwo prowadzi do gangu szantażującego łódzkich sklepikarzy. Kiedy sprawa wydaje się rozwiązana, dochodzi do eksplozji w kolejnym sklepie. Na miejscu Marek zwraca uwagę na nerwowe zachowanie jednego z gapiów. Okazuje się, że to były pracownik fabryki, który groził Majewskiej. Mężczyzna twierdzi, iż nie ma nic wspólnego z eksplozjami. Na jaw wychodzą nowe fakty.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 35

Kacper ponownie zajmuje się sprawą Adama. Adwokat zastanawia się, czy testament matki klienta w ogóle powstał. Woydatt sugeruje Kacprowi, że dokument istnieje. Adam i Pinokio szczerze rozmawiają. Wysocki ma żal do kolegi o skradziony samochód Karoliny. Rozmowa zostaje nagrana, a taśma trafia w ręce Tadeusza. Woydatt dowiaduje się o pomyłce, przez którą Karolina odwróciła się od Adama. Małgosia wręcza Pawłowi prezent. Ucina w ten sposób wszelkie spekulacje na temat skradzionych pieniędzy. Laura i Wiktor odbudowują wzajemne zaufanie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2254

W porozumieniu ze Stiepanem Krystyna zaprasza Danutę na kolację. Jerzy odwiedza Michała na budowie i zastaje go czytającego romans. Michał wyznaje ojcu, że nadal zależy mu na Zycie. Jacek składa w banku odpowiednie formularze potrzebne do wykonania zastawu firmy. Czeka na szybką decyzję. Eugeniusz zwierza się Elżbiecie z problemów zdrowotnych. Agnieszka spotyka się z Weroniką. Mówi jej, dlaczego wciąż nie jest zdecydowana na wyjazd do Australii. Przyjaciółka prosi, by poinformowała Marka o swojej decyzji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 14:57:30

MIKOLAJ TO PRAWDZIWY DUPEK !!! jak mogl zostawic anete z dziecmi ??? a anka to pokraka i dziewczyna powinna sie leczyc nawet na zywo !!! sprawdzcie sobie jej skandale !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 11:58:55

przepis na zycie najlepszy serial. Pierwsza milosc nudy nudy nudy....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 07:13:00

anna zniknie a marysia i pawel sie do siebie zbliżą.ale na miejscu anety nie wrócilabym znowu do mikołaja nawet gdyby zrozumial swja glupote.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 09:40:14

No i bardzo dobrze , nie żebym chciała zeby tam maryska i pawel sie do sb zblizyli ale anki z powrotem nie chcę ... wróci , to ja już tego nie oglądam .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 15:10:46

nie oglądam PM ostatnimi czasy, ale co to za Aneta i dzieci ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1