Co dziś w serialach?

19 Marca 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Forresterów, Lubiczów i Mostowiaków. Nie zapomnijcie również o Julii!

Julia TVN

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5609

Clarke rozmawia z Pam. Jackie, Nick i Stephanie zaczynają rozmowy z kandydatami do pracy na stanowisko specjalisty ds. public relations. Na spotkanie przychodzi m.in. Whip Jones, dawny mąż Brooke. Nie wzbudza zachwytu, ale Stephanie przekonuje pozostałych, żeby wybrali właśnie jego. Brooke wyznaje Ridge\'owi, iż podjęła złą decyzję. Zapewnia go o swojej miłości i błaga, aby ukochany do niej wrócił

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 34

Niespodziewanie samochód Karoliny odnajduje się. Pinokio pokazuje Adamowi mieszkanie, w którym mają zamieszkać. Odwiedzając butik Laury, Woydatt dowiaduje się o planowanym wyjeździe Karoliny z Wysockim. Anita stara się nie dopuścić do wyjazdu. Wyjawia Jabłońskiej przeszłość brata. Karolina jest w szoku, chce jak najszybciej porozmawiać z ukochanym. Ma żal, że zataił przed nią prawdę. Podczas rozmowy Adam orientuje się, że odnaleziony samochód to ten sam, którym Pinokio odebrał go z więzienia. Jest przerażony. Giną pieniądze Huberta.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2253

Spółka Marskon and Petie wycofuje się z zakupu firmy Jacka. Borecki rozważa podjęcie kolejnej operacji bankowej, ale nie liczy na powodzenie. Darek spotyka się z Kają. Wyjaśnia, że nie mogą być razem, gdyż nie chce zawieść córeczki i żony. Michał odwiedza Zytę w szpitalu. Weronika mówi Agnieszce, jak bardzo Marek za nią tęskni w Australii. Karol niespodziewanie pojawia się z wizytą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 723

Kasia przeprasza Sławka, że go pocałowała. Zwierza mu się, że nie radzi sobie ze swoim życiem. Wolski składa jej nieoczekiwaną propozycję. Narastają nieporozumienia między Maćkiem i Władkiem. Maciek stwierdza, że powinni się rozstać. Tkacz szantażuje Ludmiłę - jeśli się z nim nie prześpi, powie Kostkowi, że była prostytutką. Roztrzęsiona dziewczyna zwierza się Dorocie. Zapewnia ją, że tylko mieszkała u dziewczyn, które były prostytutkami, ale boi się, że Kostek jej nie uwierzy. Kostek zauważa dziwnie zachowanie Ludmiły.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 16:52:56

kto to Jacek w Pierwszej Miłości?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 16:29:56

m jak miłość: Maria zafarbuje włosy! co za sensacja, nie można tego przegapić! xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 09:49:00

ja oglądam tylko na wspólnej, choć i ten serial ostatnio mnie nudzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1