Co dziś w serialach?

13 Marca 2012

W serialu Julia już niebawem pojawi się Joanna Koroniewska. Ciekawe, jaką postać zagra!

Julia, Joana Koroniewska

TVP1, 16:30, Komisarz Alex, odc.2

Zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przyczyna zgonu jest dość nietypowa jak na środek lata - denat zamarzł na śmierć. Rysy twarzy sugerują, że był obcokrajowcem. Na pobliskiej stacji benzynowej Bromski pyta o podejrzanych klientów. Pracownica obiecuje, że poinformuje komisarza, kiedy pojawią się dziwni meżczyźni w czerwonym busie. Wkrótce Marek i Alex dokonują makabrycznego odkrycia na wysypisku śmieci. W plastikowych workach są fragmenty ludzkich zwłok. Dzięki pomocy dziewczyny ze stacji Bromskiemu udaje się dotrzeć do opuszczonej fabryki.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 31

Laura rozmawia z Beatą na temat wpływu wróżb i wróżbitów na życie. Kossowska jest po spotkaniu z astrologiem. Wiktor zaprasza ją na romantyczną kolację, podczas której wspominają początki ich związku. Odżywa zapomniane uczucie. Woydatt upewnia się, czy Jerzy kontroluje podsłuch w altance Pinokia i Adama. Wiktor wciąż nie może odnaleźć się po wyjściu na wolność. Patryk organizuje nowe lokum dla siebie i Wysockiego. Adam zaprasza Karolinę na wyjazd do starej rezydencji dziadka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 720

Alina wraca z Egiptu. Nie podoba jej się, że mąż mieszkał u niej w trakcie jej nieobecności. Rybiński żali się Ksaweremu, że z oświadczyn nic nie wyszło. Alina telefonuje do Egiptu. Robert martwi się słabymi wynikami oglądalności programu. Ukrywa to przed Martą. Piotr zaskakuje Martę. Okazuje się, że przekonał zarząd do przeprowadzenia w wydawnictwie zmian, o które walczyła Walawska. Marta nie wie, jak oceniać zachowanie byłego męża. Władek odwołuje wyjazd z Maćkiem do Berlina, aby obejrzeć szkolne przedstawienie Kajtka. Partner jest wściekły.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 899

Werner domyśla się, że Agnieszka miała romans z Andrzejem. Między kolegami dochodzi do kłótni, którą podsłuchuje Marta. Wojciechowska dowiaduje się o zdradzie. Agnieszka chce spotkać się z Ewą, córką przyjaciółki, Joli. Dziewczynie towarzyszy agresywny mężczyzna, który nie dopuszcza do rozmowy. Marcin staje w obronie Olszewskiej. Chłopak zaprasza panią prokurator na trening bokserski. Jan okłamuje Joannę. Odwiedza Zduńską pod pretekstem leczenia kota. Okazuje się, że nie jest jego właścicielem. Kozłowski zaprasza dziewczynę do domu na wsi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 12:10:14

niech koroniewska bierze tego janka i niech on sie od Julki odwali . I żeby Maćkowi się odwrociło i zeby nie był gejem i zeby był z Julką ! Takie moje marzenie ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 19:40:32

a moim marzeniem jest by maciek byl ze mna :P hihi xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 09:58:27

na zdjęciu to koroniewska? ona teraz wszędzie jest...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 18:37:17

a dlaczego ma jej nie być? to jej praca i tak na życie zarabia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-14 21:57:34

wystarczyło się na blond przefarbować :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1