Co dziś w serialach?

05 Marca 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

julia tvn

TVP1, 16:5, Przystań, odc. 1

Przez kilka miesięcy młodzi ludzie szkolą się, aby zostać ratownikami WOPR. W pierwszym dniu kursu skierowana na niego przymusowo Anka, buntownicza 20-latka, przyjeżdża na przystań, porywając po drodze łódź starszego ratownika. Rozgniewany jej postępkiem Paweł żąda, by Grzegorz, szef giżyckiej bazy WOPR, natychmiast wyrzucił hardą dziewczynę z kursu. Do bazy w Giżycku docierają kolejni kursanci: bracia Filip i Darek Waśkowie, Olaf i Beata. Tymczasem dwoje turystów, Hanka i Jacek, wybiera się na żagle. Ich łódź wywraca się.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 25

Podczas przesłuchania Hanna zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego z narkotykami znalezionymi przy Wiktorze. Komendant Zawadzki blefuje, dzięki czemu zmusza Jankowską do zeznań przeciwko mafii. Wiktor zostaje oczyszczony z zarzutów. Dowiedziawszy się, że mąż może niebawem wyjść z aresztu, Laura ma dylemat. Nie wie kogo wybrać - męża, czy kochanka. Anita odkrywa w gabinecie Woydatta taśmy z monitoringu galerii, na których widać Adama. Kobieta poważnie rozmawia z ojcem. Tadeusz jest zaniepokojony nieufnością córki.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2242

Wzburzony Michał tłumaczy ojcu, dlaczego musiał zrezygnować ze spółki z Feliksem. Marta chwali się przed Miłoszem, że udało jej się zmusić Bożenkę do powrotu do zespołu. Chłopak nie jest zachwycony. Staje po stronie Lubiczówny.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 715

Kolejne klientki rezygnują z zajęć w klubie fitness. Wiola żąda od Kasi odszkodowania w wysokości 40 tys. złotych. Ksawery nagrywa się na pocztę głosową Kasi. Mówi, że nie będzie jej więcej nachodził, życzy jej szczęścia. Waldemar szykuje kolację powitalną dla wracającej z Egiptu Aliny. Zdradza Ksaweremu, że planuje oświadczyć się byłej żonie. Okazuje się, że Alina przedłużyła pobyt za granicą. Majewski oskarża Martę o buntowanie pracowników przeciwko Piotrowi. Robert uważa, że najlepiej by było, gdyby Marta odeszła z wydawnictwa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 17:29:42

czy to przez żałobę Moda Na Sukces była o godzinie 11 ? =/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 10:08:11

podobał mi się wczoraj ten serial prawo agaty :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 19:45:43

mnie również! bardzo wciąga!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 09:47:45

oglądał ktoś wczoraj Aida? Fajne to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1