Co dziś w serialach?

02 Marca 2012

Czy Artur wyjedzie z Wrocławia? Kogo tym razem wyleczą doktorzy z Leśnej Góry?

serial galeria

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5598

Thomas i Steffy proponują Ridge'owi, by u nich przenocował. Bridget robi wszystko, żeby Nick nie zobaczył matki z kochankiem. Owen namawia Jackie na szybki ślub. Tłumaczy, że Nick może zniszczyć ewentualną późniejszą ceremonię. Nick każe Clarke'owi dowiedzieć się, gdzie sa Owen i Jackie.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 24

Fryderyk postanawia zająć się sprawą ojca. Odwiedza Wiktora w więzieniu i proponuje, że będzie wykonywał wszystkiego jego polecenia, które pomogą mu wyjść na wolność. Kossowski chce jedynie, by syn opiekował się matką i siostrą. Dowiedziawszy się od Laury, iż Hanna próbowała kontaktować się z Wiktorem, komendant Zawadzki stara się namierzyć jej nowy telefon komórkowy. Po udanej akcji Hanna zostaje zatrzymana. Chcąc dokuczyć Karolinie, Anita dyskredytuje jej biżuterię i wyraża nadzieję, że dziewczyna szybko wyniesie się z galerii.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2241

Feliks tłumaczy Rutce, że to on był autorem pomysłu, by podczas Euro 2012 zorganizować czat z piłkarzami. Tylko przypadek sprawił, że dowiedział się o tym dziennikarz Paculak. Darek tłumaczy się Czesi z późnych powrotów do domu. Kłamie, że spotkał kolegę z wojska. Elżbieta przeżywa śmierć brata. Szuka wsparcia u Krystyny, która radzi jej pisanie pamiętnika. Kaja dąsa się na Darka, widząc, jak czule całuje się z żoną. Bożenka zjawia się na próbie tańca. Feliks oświadcza Michałowi, że Igor wycofał się ze współpracy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 12:10:24

Ten urzędas od Malwiny chyba nie miał jaj.Wystawiła mu dupsko prawie na tacy a ten jej wlepił taką karę.Profesjonalista heh..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 08:35:32

wow. a inne seriale?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 06:34:49

Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1