Co dziś w serialach?

29 Lutego 2012

Jeśli nie masz pomysłu na środowe popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!

julia

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5596

Brooke jest wstrząśnięta zdradą Ridge'a. Mężczyzna twierdzi, że nie był wtedy sobą. Brooke dochodzi do wniosku, iż Taylor celowo podała mu narkotyk, ale Ridge zaprzecza. Stephanie zastanawia się, czy syn powiedział żonie prawdę. Taylor zabrania jej dzwonić do niego.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 22

Dzięki pomocy Pinokia Adamowi udaje się odzyskać dane z uszkodzonego dysku. Informuje o tym Kacpra. Anita stara się zbliżyć do brata. Chce z nim porozmawiać i zaproponować pracę. Woydatt jest niezadowolony z reklam galerii. Dowiaduje się także o romansie Karoliny i Adama. Jerzy próbuje zmusić Pawła do donoszenia na Adama.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2239

Jacek próbuje znaleźć inwestora, który byłby zainteresowany wykupieniem firmy. Kaja zaprasza Darka do mieszkania. Chłopak oszukuje żonę i udaje się na miejsce spotkania z Kają. Marta jest niezadowolona z dublerki, która zastępuje Bożenkę. Postanawia skłonić Lubiczównę do powrotu do tańca. Stara się przekonać Grażynkę, że taniec pozwoli Bożence odzyskać równowagę. Michał z Feliksem ustalają plan realizacji nowego pomysłu. Chojnicki odkrywa w Internecie, że ktoś skradł im pomysł, w który wtajemniczona była tylko Monika.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 7013

Marta mówi Piotrowi, że wie o jego zwolnieniu z banku i ciążących na nim oskarżeniach. Stawia mu ultimatum - albo porozmawia z prezesem o rezygnacji z planów redukcji etatów, albo jego sekret wyjdzie na jaw. Jerzy wraca z kolejnej rozmowy o pracę. Okazuje się, że pracodawca był nim zainteresowany tylko ze względu na dobre relacje z rządzącymi, jego zadaniem miałoby być ustawianie przetargów. Malwina i Przemek przychodzą z wizytą do Marczaków. Mają im coś ważnego do zakomunikowania. Janek wyznaje Konstancji, że Eleonora może być w ciąży.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-29 18:11:30

JAPAN - SKLEP . PL POLECAM DZIEWCZYNY!! modne ciuszki super jakosci za grosze ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-29 09:43:37

a u Brook i Ridge jak zwykle to samo...zdrady i powroty. Co za szajs

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-29 11:48:05

Bruk i PraRidż wzajemnie siebie zdradzają i który to już raz? :) za 100 odcinków okaże się że ona jest jego córką ! hahahh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1