Co dziś w serialach?

28 Lutego 2012

Co nowego wydarzy się w życiu Mostowiaków, Lubiczów i Forresterów? Sprawdź w naszym przewodniku!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5595

Bridget i Nick spędzają miesiąc miodowy na Hawajach. Nie mają pojęcia, że Jackie i Owen mieszkają w tym samym hotelu. Ridge rozmawia z Brooke. Wyznaje jej, że spędził noc z Taylor.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 21

Hanna odwiedza Laurę w galerii. Chce wyjaśnić sytuację z Wiktorem. Laura próbuje ją zatrzymać do przyjazdu policji, ale Hanna domyśla się jej zamiarów i znika. Kacper ma kłopoty w pracy. Karwowski wymaga od niego większego zaangażowania. Karolina sprzedaje pierwsze sztuki biżuterii. Spotyka się z detektywem w sprawie poszukiwań ojca. Adam pomaga jej w wyposażeniu stoiska. Kasia namawia Huberta do umożliwienia dostępu do Internetu w barze w celu zwiększenia liczby klientów. Pinokio próbuje odzyskać dla Adama pliki z uszkodzonego dysku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2238

Rodzina Lubiczów szykuje się do pogrzebu Rysia. Bolek nakazuje synowi, by zaopiekował się Bożenką. Zyta postanawia uczestniczyć w pogrzebie, ale matka powstrzymuje ją ze względu na złą pogodę i jej stan. Zyta żałuje, że rozstała się z Michałem. Miłosz pociesza Bożenkę stojącą nad grobem ojca. Martyna z matką przyjeżdżają do Rosso.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 7012

Dziennikarze buntują się przeciwko zmianom w redakcji, nie chcą podpisywać nowych umów. Marta postanawia porozmawiać z Piotrem. Ma nadzieję, że były mąż odwoła decyzję o rezygnacji z etatów. Zofia odwiedza Blankę akurat wtedy, gdy u dziewczyny jest Dawid. Córka kłamie, że udziela chłopakowi korepetycji. Wiola zjawia się w klubie fitness, porusza się o kulach, ma założony kołnierz ortopedyczny. Oskarża Kaśkę, że przez jej zaniedbania nie może pracować. Zapowiada, że spotkają się w sądzie. Marta odkrywa pewne fakty na temat Piotra.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-28 10:09:51

:) dawajcie fajnie jest :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-28 10:00:22

fajny płaszczyk ma żmuda na tym zdjęciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1