Co dziś w serialach?

16 Lutego 2012

Julia Pietrucha w nowym serialu - Galeria.

serial galeria tvp

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5588

Brooke dzwoni do Ridge\'a i prosi, żeby wrócił do domu. Trwa program \"Price is right\". Pam siedzi na widowni, a Donna uczestniczy w zawodach i zdobywa wszystkie nagrody. Steffy tłumaczy ojcu, że nie będzie się spieszyć ze ślubem z Rickiem. Taylor zapewnia Ridge\'a, iż Steffy odzyska rozsądek i zerwie z narzeczonym. Zdenerwowany Ridge łyka tabletki na uspokojenie.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 14

W jednej z gazet ukazuje się artykuł o Wiktorze, rzekomo skorumpowanym policjancie. Kasia oskarża matkę, że gdyby nie jej obojętność wobec Wiktora, nie doszłoby do tej sytuacji. Karolina przychodzi do butiku, gdzie trwają prace wykończeniowe. Wypytuje Olgę o ostatnie spotkanie z Barbarą. Laura dowiaduje się o fałszywych zeznaniach Jerzego. W parku Karolina spotyka Tadeusza. Informuje go o powrocie do Mediolanu. Do galerii przychodzi mężczyzna, który chce kupić prezent dla żony. Beata i Róża podejrzewają go o dość nietypowe skłonności seksualne.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2231

Grażynka jest zła, że nie pojechała z Maćkiem i Ryśkiem do Martyny. Może powinna sama porozmawiać z mamą dziewczyny. W szkole Maciek na próżno rozgląda się za ukochaną. Bożenka nie odbiera telefonów od Miłosza. Tłumaczy Kamili, że chłopakowi chodzi tylko o jej udział przedstawieniu Marty. Piotr i Jaś jadą na obiad do Chojnickich. Rafalski opowiada o Magdzie, którą Jasiek poznał w szpitalu. Norbert orientuje się, że mężczyzna, którego kandydaturę odrzucił, został przyjęty do pracy. Jest zły na siebie, że nie powiedział szefowi o swojej chorobie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 706

Chłopcy z The Gites zaczynają mieć coraz więcej zastrzeżeń do pracy Patrycji. Mają jej za złe, że nie promuje całego zespołu, lecz koncentruje uwagę mediów na Hubercie. Między przyjaciółmi rodzi się konflikt. Konrad ma pretensje do Jerzego, że nie wywiązał się z obowiązków - nie przeprowadził otwarcia nowej filii Agro-Parku. Marczak postanawia zrezygnować z pracy w firmie przyjaciela. W trakcie naprawy szafki Stefana doznaje silnego bólu pleców. Bartek udziela mu pomocy. Waleria przyjeżdża do Warszawy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-16 21:01:23

gdzie można czytać opis odcinków z wyprzedzeniem? polecacie jakąś stronke?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-16 09:55:42

galeria nawet spoko, wkreciłam sie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1