Co dziś w serialach?

09 Lutego 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

julia tvn

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5583

Po nocy spędzonej w towarzystwie Ridge\'a Taylor nabiera otuchy. Zaczyna wierzyć, że Ridge do niej wróci. Mężczyzna jest zdecydowany odejść od Brooke. Ona postanawia o niego walczyć.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 9

Karolina przychodzi do szpitala. Dowiaduje się, że jej matka jest operowana, gdyż doznała urazu czaszki. Gdy Barbara odzyskuje przytomność, chce powiedzieć córce prawdę o Woydatcie. Jednak jej organizm nie wytrzymuje wysiłku. Barbara umiera. Adam udaje się na spotkanie z pielęgniarką Bożenką. Ich rozmowę przerywa wezwanie do umierającej pacjentki. Adam widzi Karolinę, która rozpacza po stracie matki. Małgosia udaje się na bazar, aby sprzedać stare komiksy ojca. Zostaje zatrzymana przez policję.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2226

Kamila dzwoni do Miłosza. W imieniu Bożenki zaprasza go na studniówkę. Maciek wyjeżdża w trasę koncertową. Grażynka martwi się o syna, który jest bardzo smutny. Elżbieta udaje się do fundacji \"Zaginieni\". Tłumaczy Jerzemu, że gdyby Beata wiedziała, co dzieje się z Jasiem, na pewno by wróciła. Niestety, w fundacji nie ma od niej żadnej wiadomości. Ola robi zakupy, o które prosił Norbert. Kiedy chłopak dowiaduje się, iż zapomniała paragonu, robi jej awanturę. Agata zapewnia Elżbietę, że także chciałaby, aby Beata wróciła ze względu na dzieci.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 702

Po powrocie z podróży poślubnej Marta odkrywa, że bez jej wiedzy Piotr wprowadza poważne zmiany w wydawnictwie. Walawska podejrzewa, że były mąż mści się na niej za małżeństwo z Robertem. Kasia informuje Ksawerego, że wystąpiła o rozwód. Rybiński jedzie do żony, błaga, by wycofała pozew. Grozi, że nigdy nie da jej rozwodu. Za wstawiennictwem Oksany w domu Górków zamieszkuje syn Walerii, Bartek, student AWF-u.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-09 10:00:00

galeria nawet fajna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-09 01:01:28

;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1