Co dziś w serialach?

08 Lutego 2012

Jeśli nie masz pomysłu na dzisiejsze popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!

rezydencja serial

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5582

Ridge podbiera Taylor leki przeciwlękowe. Ich zażywanie sprawia, iż świat staje się jaśniejszy. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że jego małżeństwo z Brooke nie ma sensu. Postanawia od niej odejść. Niczego nieświadoma żona liczy na załagodzenie konfliktu.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 8

Barbara jest pewna, że Woydatt jest ojcem Karoliny. Próbuje jej o tym powiedzieć, ale córki nie ma w galerii i nie odbiera komórki. Karolina jedzie z Woydattem do architekta, który przedstawia jej projekt wystroju stoiska. Tadeusz proponuje jej również, żeby wystąpiła na plakatach reklamujących galerię. Podczas rozmowy z detektywem Barbara wpada pod samochód. Karolina spotyka Adama, który dowiaduje się, że dziewczyna współpracuje z Woydattem. Laura zostaje poinformowana o zatrzymaniu męża. Jerzy kłamie na komendzie na temat samochodu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2225

Maciek postanawia wyprowadzić się z domu. Chce jechać do Martyny, bo, jak twierdzi, tylko ona go kocha. Lubiczowie zabierają syna do psychologa. Jacek przegląda wyniki sprzedaży nowego kremu. Razem z księgową szukają oszczędności w firmie. Bożenka narzeka, że nie może dodzwonić się do Bartka w sprawie studniówki. Okazuje się, że chłopak ma zapalenie wyrostka robaczkowego. Grażynka wraca z pracy. Dowiaduje się od Ryśka, że Maciek od dłuższego czasu leży bezczynnie w łóżku. Martwi się, bo nastepnego dnia zaczyna się kolejna trasa koncertowa.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 51

Krzysztof coraz bardziej manipuluje emocjami Basi. Viola wprowadza się do Marka. Anna romansuje z Adamem, który liczy na jej pieniądze. Tymczasem Justyna, asystentka Adama, nalega na przyspieszenie spraw związanych z Anną. Urszula postanawia zakończyć znajomość z Robertem. Jan żąda spotkania z szantażystą. Krzysztof planuje, w jaki sposób oświadczyć się Basi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-08 18:53:51

galeria - kolejny shit i do tego trwa chyba tylko 20 minut.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-08 10:07:54

to rezydencja jeszcze leci? oo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1