Co dziś w serialach?

03 Lutego 2012

Co nowego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów?

julia tvn

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5579

Rick mówi Brooke, że terapia przynosi rezultaty. Przyznaje, iż znów chce być ze Steffy. Prosi matkę o wsparcie. Bill Specer przychodzi do Eryka i pokazuje mu projekt okładki pisma ze zdjęciem jego twarzy za kratkami. Stephanie zarzuca Billowi szantaż. Po chwili okazuje się, że nagrała rozmowę i wezwała prawników, którym przekazuje nagranie. Rick umawia się ze Steffy w El Giardino. Oboje chcą znów być razem. Postanawiają porozmawiać z Ridgem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2222

Matka Martynki nachodzi Lubiczów. Domyśliła się, iż to oni złożyli donos na policji. Grozi, że nie pozwoli zbliżać się Maćkowi do Martyny po tym, co jej zrobili. Bolek zaprasza Rutkę i Martę do Rosso. Igor narzeka, że nie widzi dobrego interesu w występach tanecznych, ale kiedy pojawia się Marta, traci głos z wrażenia. Rafalski z Jaśkiem wracają do domu. Jacek i Małgosia przychodzą w odwiedziny. Kiedy Borecki zostaje sam z Piotrem, zaczyna płakać z bezsilności. Bożenka szykuje się na bal studniówkowy. Niespodziewanie dzwoni Miłosz.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 471

Przemek jest wdzięczny Falkowiczowi, że mógł wrócić do chirurgii. Pomijana w operacjach Wiki zazdrości Zapale, że został ulubieńcem ordynatora. Falkowicz jest zaskoczony widokiem Niny w Leśnej Górze. Rudnicka go unika. Pani Maria szykuje akcję protestacyjną przeciwko Falkowiczowi i zwolnieniu Bożenki. Van Graaf powstrzymuje ją. Bożenka uważa, że być może jest to znak, aby założyć rodzinę. Amelka nadal nie mówi. Karen wyjaśnia Kubie, że wspominała jej o rozwodzie. Zosia nalega na terapię rodzinną u psychiatry.

TVN, 17:55, Julia, odc. 25

Monika nie przychodzi do pracy. Przy pierwszej okazji Janek robi jej awanturę. Dziewczyna myśli, że Janicki jest o nią zazdrosny. Tymczasem Janek pomaga Julii w rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Chmielewska jest mu wdzięczna. Następnego dnia Julię odwiedza doktor Małecka, która składa jej pewną propozycję.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1439

Marysia boi się o życie i zdrowie Julki. Lekarz informuje ją, że organizm dziewczynki pozytywnie zareagował na leczenie i niebawem wszystko powinno się ustabilizować. Paweł dzieli się z Anną nowiną, że jest biologicznym ojcem Julki. \"Kaśka\" nocuje w \"Barbarianie\". Mikser postanawia mu pomóc w znalezieniu mieszkania. Aneta unika spotkań z Markiem i Turczykiem. Okazuje się, że ma problemy osobiste. Wynajęty przez nią detektyw odnalazł jej syna. Ma się ona zgłosić do kostnicy na identyfikację zwłok.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co czuje człowiek, kiedy zamarza?

Niskie temperatury są nie tylko niebezpieczne dla naszego zdrowia, ale również życia.

Najzabawniejsze TYTUŁY PRZELEWÓW ;-)

Przesyłając pieniądze na konta rodziny, znajomych czy partnerów pozwalamy sobie na naprawdę sprośne dowcipy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-03 09:43:08

o, dziś na dobre i na złe fajnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-03 12:10:32

luubie ostatnio ten serial ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1