Co dziś w serialach?

31 Stycznia 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Julii”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!

julia

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5576

Bill cieszy się, że odkrył sekret Eryka. Nick uważa, że Owen chce wykorzystać jego matkę. Eryk i Stephanie mówią Donnie, czego dowiedział się Spencer i jakie mogą być tego konsekwencje. Bill składa Forresterowi propozycję - albo sprzeda firmę za bezcen, albo pójdzie do więzienia. Spencer oznajmia Donnie, że jeśli spędzi z nim noc, nie oskarży Eryka i nie odbierze mu firmy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2219

Agnieszka wyznaje Oli, że kocha Marka, ale denerwuje ją, gdy ukochany stawia jej ultimatum. Postanawia, iż nie zostawi z dnia na dzień dotychczasowego życia. Bożenka ma pretensje do Kamili o to, że przyjaciółka wspomniała Miłoszowi o studniówce i o braku partnera. Rysiek jedzie do profesora naprawić drobną usterkę. Opowiada mu o problemach z Maćkiem, Martyną i Tomkiem. Profesor radzi zgłosić sprawę policji. Michał zwierza się Feliksowi, że nadal kocha Zytę. Skłonny byłby nawet wychowywać cudze dziecko. Zyta pozbawia męża złudzeń.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 696

Przemek mówi Malwinie, że dom po babci na Mazurach wymaga remontu, więc on musi tam jeździć tak często, jak to możliwe. Anna i Halina boją się, że mężczyzna wyjedzie z Zakrzewia. Janek nadal jest zaangażowany w akcję sprzątania po czworonogach, udziela wywiadu telewizji internetowej, chce zostać psim trenerem. Jola próbuje odwieść męża od tego typu aktywności, do czasu, aż dowiaduje się, ile można na tym zarobić. Ludmiła nie daje Kostkowi odpowiedzi w sprawie warzywniaka. Mężczyzna czuje się urażony, rezygnuje z szukania wspólnego mieszkania.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 887

Ula odwiedza ulubioną kawiarnię Olka. Trafia na moment, gdy jej idol jest z inną dziewczyną. Elka rozpoznaje Wernera na zdjęciu u Zduńskich, zdradza sąsiadom, że prawnik jest klientem agencji. Piotrek odzyskuje posadę w kancelarii. Werner wymusza na Budzyńskim, by przyjęli z Martą zaproszenie na urodziny w domku nad jeziorem. Monika zagląda na Deszczową. Łukasz szykuje się do wyjazdu z przyjaciółmi pod namiot. Jedna z koleżanek, Zuza, planuje poderwać Wojciechowskiego. Do Grabiny przyjeżdża podejrzany mężczyzna, który wypytuje o Kasię.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-31 16:06:32

pierwsza miłość jest najlepsza i nie zamierzam oglądać niczego innego ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-31 10:06:04

pierwsza miłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-31 09:18:49

PLEBANIA!!!!!!!!!!!!!! GDZIE PLEBANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-31 18:09:31

w kosciele :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1