Co dziś w serialach?

18 Stycznia 2012

Spędź środowe popołudnie w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

julia

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5568

Katie upija się w barze po rozstaniu z narzeczonym. Spotyka Billa. Odurzona alkoholem zgadza się pójść do jego pokoju hotelowego. Nick informuje matkę, że wciąż kocha Bridget. Jackie zdradza mu gdzie jest jego ukochana. Marone postanawia pojechać do domku Owena i wyznać miłość dawnej żonie. Tymczasem Bridget i Owen próbują spędzić ze sobą intymne chwile. Dziewczyna czuje się jednak niekomfortowo i nie może przestać myśleć o Nicku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2210

Maciek upiera się, że chce jechać do Martyny. Musi sprawdzić, czy chłopak, którego wczoraj spotkał, nadal tam jest. Jerzy wierzy, że Małgorzata zrozumiała, iż jej miejsce jest przy Eugeniuszu. Rutka nie może poradzić sobie w biurze. Zdesperowany dzwoni do Zyty. Kobieta zastanawia się, czy chodzi mu tylko o interesy, czy również o nią i dziecko. By poprawić sobie humor, Ola i Agnieszka otwierają butelkę wina. W tym czasie Zosia spada ze stołka. Ola wzywa pogotowie. Lekarka zauważa, że matka dziewczynki jest pod wpływem alkoholu.

TVP1, 21:15, Rezydencja, odc. 45

Zaangażowanie Basi w sprawy fundacji irytuje Krzysztofa. Mężczyzna celowo gubi kluczyki od samochodu, by Kochanowska spóźniła się do pracy. Urszula policzkuje Roberta za przysłanie obrazów do rezydencji. Łucja i Elżbieta zastanawiają się, co zrobić, by nie pójść na imprezę z okazji otwarcia fundacji. Łukasz przyznaje się Lenie, że złożył fałszywe zeznania. Kobieta namawia go, aby wszystko odwołał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 689

Jerzy spotyka Sylwię. Dziewczyna jest skrępowana, nie wie, jak powinna się zachować. Marczak radzi jej, by wyzwoliła się spod wpływu Golonki. Sylwia postanawia wyjechać z Zakrzewia. Klara odwiedza Pyrków. Przekazuje Marii kopertę dla Huberta. Babcia Przemka jest bardzo chora, mężczyzna musi wyjechać na Mazury. Malwina boi się, że powrócą wspomnienia o śmierci żony i synka Przemka. Konrad, przyjaciel Jerzego z dawnych lat, proponuje Marczakowi pracę w firmie zajmującej się architekturą zieleni.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-18 09:41:36

ja oglądam tylko na wspólnej i dra House'a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1