Co dziś w serialach?

10 Stycznia 2012

Co ciekawego wydarzy się dziś w Twoich ulubionych serialach?

julia

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5562

Thorne pokazuje Erykowi, co Stephanie mówi o nim w Internecie. Okazuje się, że na dodatek prezentuje kompromitujące go zdjęcie. Oburzona Donna jedzie do Stephanie. Za zgodą Jackie Owen spotyka się z Bridget. Nagle dzwoni Jackie i wzywa go do sauny w suterenie. Owen oznajmia jej, że chce się związać z Bridget.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2204

Michał jedzie do biura Rutki. Dochodzi do szarpaniny. Czesia wyjeżdża do Brzezin. Zapewnia Kaję, że może liczyć na Darka. Na uczelni Krystyna zauważa, iż Vujković jest zdenerwowany przed wykładem. Okazuje się, że Danuta będzie wśród słuchaczy, stąd bierze się trema profesora. Nieświadoma sytuacji Stasia wypytuje Michała o zdrowie Zyty. Chojnicki nie wytrzymuje i wykrzykuje cioci prawdę. Zdenerwowany wychodzi. Zmęczona Kaja zbiera się do domu. Martwi się, że może zaspać do pracy. Darek proponuje jej nocleg.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 684

Ludmiła zostaje wezwana na komendę. Michał wspiera ją w trudnych chwilach. Edyta dowiaduje się od Kostka o napadzie na Ludmiłę. Kinga ma za złe Ksaweremu, że nie odważył się jej powiedzieć, że dziecko zmarło. Przy okazji wyznaje, że Gabriel jej wybaczył i spróbują odbudować związek. Kasia żąda, by Ksawery wyprowadził się z jej domu. Oznajmia, że to koniec ich małżeństwa. Władek mówi Maćkowi o prośbie Kajtka.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 881

Szef zdradza Pawłowi, że myśli o ślubie z Sylwią. Kupił już pierścionek zaręczynowy. Liberadzka zjawia się u Zduńskich. Laura nie ma pieniędzy, straciła dach nad głową, chce na jakiś czas zamieszkać razem z Asią i Pawłem. Marta spędza wieczór panieński z siostrami w Grabinie. Małgosia wciąż się waha, czy powiedzieć jej o zdradzie Andrzeja. Barbara rozmawia z policjantem Robertem o kłopotach Jarka. Później zapewnia nastolatka, że zawsze może liczyć na jej pomoc. Robert spotyka się z Kasią, która mówi o problemach z mafią.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 16:49:28

a ja nie trawie tej aski z m jak milosc.owinela sobie pawla wokol palca i robi z nim co chce.pewnie sie jeszcze okarze ze zostawi go dla tego swojego bylego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 15:20:32

o co chodzi z kasia z m-ki i ta mafia ?? byla juz o tym mowa, przegapilam?? czy tak sie rozwija ten wątek ze rozwinać sie nie moze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 17:25:30

była już o tym mowa, ona prowadziła z wujkiem restaurację i ta niby mafia ściągała haracze i oni to zgłosili na policję i przez to ten jej wujek zmarł i ona się boi, że ją też zabiją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 10:14:35

kto ogląda modę na sukces palec pod budkę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 10:09:51

Zwykle nie komentuję, ale ta anka sobie zasłużyła. Zakała serialu, to ona kłamała, straszyła Marysie, a teraz taka biedna no. Ten paweł to jednak głupi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1