Co dziś w serialach?

05 Stycznia 2012

Szykuje się leniwy wieczór w gronie serialowych bohaterów! Kogo tym razem będzie diagnozował dr House? Jak potoczą się dalsze losy Julii? Co nowego wydarzy się w "Barwach Szczęścia"?

dr house

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5560

Rick ulega prośbie Steffy i zgadza się na to, żeby Thomas pracował w Domu Mody Forrester. Ridge i Taylor wietrzą w tym podstęp. Uważają, że Rick chce się wkraść w łaski Steffy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2201

Michał wyprowadza się do kawalerki Waldka. Ewa proponuje Oli zmianę opiekuna stażu. Dziewczyna jest zdezorientowana, nie wie, jaką decyzję powinna podjąć. Danuta udaje się na konsultację do Pawła Lubicza. Chce pozbyć się szpecących blizn. Za namową Kamili Bożenka spotyka się z Marcinem. Chłopak potwierdza romans Miłosza i Marty. Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej. Bożenka udaje się do szkoły tańca, by porozmawiać z Martą. Gdy pojawia się Miłosz, dziewczyna pozbywa się złudzeń.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 682

Kostek i Ludmiła boją się zemsty Wowy i jego ludzi. Kobieta zastanawia się nad wyjazdem na Ukrainę. Michał próbuje namówić brata, by poszedł na policję i złożył zeznania. Kajtek nadal bardzo przeżywa informację o homoseksualizmie ojca. Stawia Władkowi pewien warunek. Gabriel odwiedza Kasię. Dziewczyna, pewna, że to przez niego Kinga trafiła do szpitala z zagrożoną ciążą, robi mu ostre wymówki. Stan Kingi pogarsza się. Kobieta zostaje zabrana na cesarskie cięcie.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 150

House dowiaduje się, że Trzynastka wychodzi po półrocznym pobycie w zakładzie karnym, czeka na nią przed bramą. Była asystentka nie chce mu zdradzić, za co została skazana. Jadąc do miasta, zbaczają z drogi, by wziąć udział w dziwnych zawodach. House ma nadzieję, że Trzynastka pomoże mu zwyciężyć. Zespół diagnozuje młodego nauczyciela, który pluje krwią.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 09:55:13

Dzisiaj Pamiętniki Wampirów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 12:39:33

Ooo...a na jakiej stacji?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 13:21:05

CW

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1