Co dziś w serialach?

02 Stycznia 2012

Dzisiaj TVN wyemituje pierwszy odcinek "Julii". Będziecie oglądać?

julia tvn

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5557

Brooke próbuje dodać Katie otuchy. Twierdzi, że Bridget i Nick ostatecznie się rozstali. Po spotkaniu z Owenem Bridget udaje się do firmy. Zastaje tam Nicka, który przeprasza za wyrządzoną krzywdę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2198

Lubiczowie rozmawiają o udanym wieczorze spędzonym z Vujkovicem i jego nową partnerką. Kamila próbuje poprawić humor Bożence, która nie ma żadnych wieści od Miłosza. Podczas przerwy jedna z koleżanek opowiada Bożenie, że spotkała Kazunia w towarzystwie Marty na ekskluzywnym balu sylwestrowym. Na dowód pokazuje zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Bożenka jest załamana, gdyż chłopak powiedział jej, że jedzie do chorej matki. Ola i kuratorka Ewa odwiedzają podopiecznych. Po wizycie Ewa karci Olę za niepoprawną formę rozmowy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 679

Natalia spędza ze znajomymi ze studiów pożegnalny wieczór. Irek wyznaje Zwoleńskiej miłość. Idą do łóżka. Na drugi dzień Natalia bardzo tego żałuje. Kinga i Ksawery dochodzą do porozumienia. Zawadzka obiecuje wspólnikowi, że nigdy nie będzie wracać do sprawy romansu, a dziecko wychowają razem z Gabrielem. Niestety, Gabriel odkrywa prawdę. Mężczyzna przychodzi do kancelarii. Dochodzi do szarpaniny, w efekcie której Kinga trafia do szpitala z zagrożoną ciążą. Borys ponawia oświadczyny. Maria nie wie, jak zareagować na propozycję Sacewicza.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 874

Kasia odkrywa, że w gazecie wydrukowano jej zdjęcie. Obawia się, że fotografia naprowadzi bandytów na jej ślad. Barbara znajduje broń ukrytą przez Marka, wzywa na pomoc Tomka. Anna zabiera Ulę oraz Natalkę na dwa tygodnie nad morze. Okazuje się, że kobieta, z którą spotyka się Łagoda, to Małgosia. Grażyna żąda od kuzynki wyjaśnień, chce dać Chodakowskiej nauczkę. Marta zaprasza Agnieszkę na ślub. Olszewska przyjmuje zaproszenie. Dorota dostaje pracę w laboratorium w Gdyni. Lewicki przygotowuje się do roli w serialu. Ma zagrać homoseksualistę.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 19:43:19

Kolejny tvnowski serial , który będę omijać szerokim łukiem. Nie można nakręcić czegoś ciekawszego????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-02 15:05:52

Zdejmijcie "Julię" i dajcie coś ciekawszego. Juz "Przystanek Alaska" byl ciekawszy... Te polskie seriale sa wszystkie takie same, nieraz nawet imiona bohaterow i ich "paranormalne przygody" sie powtarzaja. Wstyd... -"Klan"- siec karierowiczow. Kazdy z rodu Lubiczow ma prace u wysoko postawionego krewnego... -"M jak milosc" kazdy z kazdym sypia, sprzedaje narkotyki, ukrywa sie przed kims z rodziny... i te ich "oh nie wiem..." paranoja... _"plebania"- stara basn, w ktorej wszystko dobrze sie konczy i kazdy odnajduje swoje szczescie na ziemi... -"Na wspolnej" to samo co w klanie plus romanse i na sile wcisniete przygody.... podsumowujac: BIORE SIE ZA CZYTANIE KSIAZEK ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-02 11:13:10

oczywiscie, ze nie bede ogladac Julii na TVN - ie, kolrjny, glupi serial

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-02 09:59:54

oho, kolejny tvnowski glupi serial..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-02 09:39:59

ta sabina z PM jest wkurzająca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1