Co dziś w serialach?

23 Grudnia 2011

Nie masz pomysłu na piątkowe popołudnie? Spędź je w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

moda na sukces

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5553

Ridge wyjaśnia Brooke, że nocował u Taylor tylko ze względu na dzieci. Chciałby, aby Rick wyjechał do Paryża. Brooke nie chce się na to zgodzić. Pam wyjawia Stephanie tajemnicę - przed ślubem Ridge'a i Brooke źle zanotowała dane potrzebne do dopełnienia formalności i w rezultacie formalnie nie są oni małżeństwem.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2192

Po nocy spędzonej u rodziców Zyta wcale nie czuje się lepiej. Przyznaje się matce, że dziecko najprawdopodobniej nie jest Michała, ale Igora. Ola wraz z kuratorką Ewą idą na wywiad środowiskowy do bezrobotnej matki z trojgiem dzieci. Po wyjściu z mieszkania Ola postanawia pomóc kobiecie i zrobić świąteczną paczkę. W firmie kosmetycznej trwa spotkanie pracowników. Jacek dziękuje wszystkim za cierpliwość. Michał spędza czas u Kingi. Pomaga jej ubrać choinkę. Wieczorem w domu Agnieszki pojawia się kapelan więzienny. Ma prezent dla Zosi.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 465

Kuba przenosi się z badaniami do Niemiec, by być bliżej rodziny. Zosia poznaje asystentkę męża, Karen. Burską złości, że mąż wraca do pracy, której poświęca się całkowicie. Dorota nachodzi Pawła. Lewicki robi wszystko, by Agata się o tym nie dowiedziała. Postanawia przeprowadzić się z żoną do hotelu rezydentów. Paweł spotyka się z Dorotą. Kobieta potrzebuje jego pomocy. Piotr ratuje Amelkę przed pogryzieniem przez psy. Ranny w rękę, nie może sprawnie operować córki kolegi. Zleca Wiki zajęcie się pacjentką. Operacja kończy się niepowodzeniem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 196

Artur wraca do domu z Natalią. Jest w rozterce. Jego myśli nieustannie krążą wokół Moniki. Wkrótce dochodzi do kolejnego spotkania tych dwojga. Podczas pocałunku Sagowski odzyskuje pamięć. U Moniki zaczyna się akcja porodowa. Niemalże w tym samym czasie Konstancja zaczyna rodzić. Wiki i Mateusz nawiązują bliższą znajomość.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1411

Adam opowiada Robertowi o problemach finansowych. Trzeba wycofać zamówienie na materiały wykończeniowe, ponieważ koszty są za wysokie. Robert jest zaskoczony, że Adam nie miał na ten cel odłożonych pieniędzy. Niestety, nie można wycofać zamówienia. Paweł informuje pracowników o złej sytuacji, w której znajduje się "Barbarian". Błażej i Ewa spotykają się w parku. Kamil czeka na powrót Emilki do Wadlewa. Sylwia postanawia wykorzystać ostatnie dni jego samotności.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PRZECENY w H&M: Wszystko za grosze (Spodnie od , sukienki od, buty od 39,90 zł!)

W H&M pojawiły się już pierwsze przeceny. Wybrałyśmy najlepsze kąski z wyprzedaży!

PAPITEST: Kosmetyki na święta - imbirowe, waniliowe, cynamonowe (Bosko pachną!)

Rozgrzewające kremy do stóp, aromatyczne żele pod prysznic i płyny do kąpieli oraz słodkie balsamy do ciała. Pachną znakomicie, ale czy działają?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-23 08:19:34

dzisiaj się kończy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-23 00:28:34

Kiedy się kończy "Prosto w serce"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-23 07:03:02

chyba dziś;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1