Co dziś w serialach?

20 Grudnia 2011

Sprawdź, co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej” i innych serialach!

prosto w serce

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5550

Ridge i Brooke kłócą się o Ricka. Kobieta zawzięcie broni syna. Kiedy Rick pojawia się w ich domu, Ridge wychodzi i spędza wieczór z Taylor i dziećmi.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2189

Mariusz jest wdzięczny Rysiowi i Grażynie za kontakt z panią Kazimierą. Lubiczowie zapraszają jego i Kubusia na święta. Feliks nieśmiało daje do zrozumienia, że chętnie spędziłby kilka dni w Woli Tureckiej. Monika kategorycznie odmawia. Nie chce towarzystwa Rutki. Również Jerzy odmawia Bolkowi. Wigilia zawsze odbywa się na Sadybie. Michałowi bardzo podoba się perspektywa kilku dni u zamożnego kuzyna. Marta chce, by Miłosz spędził z nią święta. Agnieszka zostawia Zosię w gabinecie Pawła. Dziewczynka pokazuje dziadkowi prezent dla taty.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 100 (sezon 2)

Wiktoria chce się wyprowadzić do ojca. Weronika bardzo to przeżywa, ale Paweł uspokaja ją, że dziewczyna wróci po kilku dniach. Łukasz dostaje pracę w barze szybkiej obsługi, zamierza też opuścić dom rodzinny. Roma pragnie mu pomóc w urządzaniu nowego lokum. Ma jednak konkurencję.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 672

Między Kingą i Ksawerym często dochodzi do spięć. Gabriel, narzeczony Zawadzkiej, jest coraz bliższy odkrycia prawdy o romansie. Napięta atmosfera w pracy źle wpływa na małżeństwo Kasi i Ksawerego. Waldemar zaprasza Alinę do restauracji. Kobieta jest pewna, że mąż chce do niej wrócić. Rybiński oznajmia, że chce rozwodu. Wieczorem dzwoni do Klaudii. Jest przekonany, że gdy dostanie rozwód, młoda kochanka da mu jeszcze jedną szansę. Borys odkrywa, że Laura usunęła ciążę. Maria pociesza zrozpaczonego mężczyznę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-20 09:32:46

prosto w serce streszczenie wczorajszego odcinka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-20 09:37:26

Nieprawda. Tego jeszcze nie było.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1