Co dziś w serialach?

19 Grudnia 2011

Streszczenia odcinków popularnych seriali.

na wspólnej

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5549

Steffy zrywa zaręczyny. Nie chce znać Ricka. Zszokowana Brooke broni syna. Taylor uważa, że Ridge powinien rozstać się z Brooke.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2188

Grażynka nie może zrozumieć postępowania Joanny. Zastanawia się, jak koleżanka mogła zostawić dziecko i odejść. Pani Kazimiera z przedszkola Czesi obiecuje zająć się niemowlakiem. Bożenka opowiada Kamili o weekendzie spędzonym z Miłoszem. Przyjaciółka jest rozczarowana, że Kazuń nawet nie pocałował dziewczyny. Bolek zaprasza Pawła i Krystynę oraz Monikę na święta do Woli Tureckiej. Krystyna wolałaby zostać w Warszawie i iść w Wigilię na Sadybę. Pawełek wymusza obietnicę choćby krótkiego pobytu u wuja. Aga jest smutna z powodu wyjazdu Marka.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 99 (sezon 2)

Wiktorię oburza temat wypracowania z polskiego oparty na cytacie z Szekspira, że słabość jest rodzaju żeńskiego. Dochodzi do polemiki z kuratorem oświaty i wizyty Leszczyńskich w szkole. Weronika podsyca bunt córki. Ryszard, chcąc utrzymać stałych klientów i pozyskać nowych, musi wstąpić do koła łowieckiego. Zbyszek, były szef Ryszarda, jest ekspertem w dziedzinach integrowania się prezesów i tajników myślistwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 671

Iga wraca na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego "Kobiety". Marta zostaje wezwana na posiedzenie zarządu. Prezes wydawnictwa, Majewski, informuje ją, że Barczak - dotychczasowy szef działu wydawniczego, został zwolniony. Proponuje jej awans i objęcie wakującego stanowiska. Iwona wcześniej wraca z Niemiec. Okazuje się, że pod wpływem krewnych Alek źle ją traktował i nie liczył się z jej zdaniem. Maria pociesza dziewczynę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-19 21:19:57

Masz ochotę na coś słodkiego. Cudowne przepisy na świąteczne pierniczki i wiele innych. Zapraszam. abyania.blogspot.com A.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-19 19:07:38

;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-19 09:04:02

grażyna pojdzie w odstawke xd wreszczie bo to troche zalosny watek ;|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1