Co dziś w serialach?

13 Grudnia 2011

Spędź wtorkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

prosto w serce

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5545

Po udanym pokazie Owen jedzie do Jackie. Pozostali świętują w siedzibie firmy. Stephanie cieszy się z gratulacji przysłanych przez dawnego przyjaciela, Billa Spencera. Ridge nagrywa rozmowę z Rickiem, który wyznaje, że nie żeni się z miłości, ale pragnie zemsty na Ridge'u. Kiedy Ridge prezentuje fragmenty nagrania Taylor, Rick podsłuchuje pod drzwiami i uświadamia sobie, że może stracić Steffy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2184

Grażynka sprząta resztki bałaganu po imprezie Kasi. Mama Martyny nie chce słyszeć o wizycie córki u seksuologa. Uważa, że dobrze radzi sobie z wychowaniem dziewczyny. Zyta pyta Michała o wyjście do kina. Chojnicki wyznaje, iż poszedł z Kingą. Wściekła Zyta wychodzi do pracy. W firmie kosmetycznej Leszek prezentuje kolejny produkt. Księgowa Graczyk kokietuje zdolnego technologa. Elżbieta wypytuje Kingę o wyjście z Michałem. Kobieta wyznaje, że dawno już się tak dobrze nie czuła. Barbara zawiadamia Krystynę, iż Bogna może być dawczynią szpiku.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 96

Weronika i Paweł dochodzą do wniosku, że nie mają przyjaciół, z którymi mogliby spędzać wolny czas. Leszczyńska postanawia zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Marysia i Łukasz rozkręcają biznes. Sprawa jest utrzymywana w tajemnicy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 668

Szczęśliwi i zakochani Kasia z Ksawerym wracają z podróży poślubnej. Pierwszego dnia czeka ich zderzenie z rzeczywistością. Konflikt Ksawerego z Kingą zaostrza się, a Kasia zostaje zwolniona z telewizyjnego programu fitness. Dawid zaleca się do Blanki, także w szkole czyni jej awanse. Dyrektorka zauważa ich zażyłość. Danuta martwi się o Klarę, która po ostatnich wydarzeniach jest w złym stanie psychicznym. Nejman chce pomóc dziewczynie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-13 14:41:23

no właśnie skąd wiesz???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-13 09:31:51

Dla ciekawskich.... Patryk zginie w wypadku wraz z Matką ich syna Mirka. Mirek zostanie osierocony. Emilka będzie chciała zająć się nim lecz niewiadomo czy dojdzie to do skutku. Wiem też, że Ania w końcu wyjawi prawdę Pawłowi, że wie od samego początku o tym, że Julka to jego córka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-13 12:26:46

skad to wiesz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-13 15:55:44

świat seriali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1