Co dziś w serialach?

07 Grudnia 2011

Co nowego wydarzy się na Wspólnej?

na wspólnej

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5541

Steffy zapewnia Ricka, że nie ma wątpliwości co do tego, czy do siebie pasują. Ridge i Taylor żądają, by Brooke powstrzymała Ricka przed małżeństwem ze Steffy. Ridge zapewnia Taylor, że będzie razem z nią chronił córkę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2180

Michał próbuje wyjaśnić powody złego humoru żony. Zyta wyznaje, iż nie tak wyobrażała sobie ich małżeństwo. Wszedłszy do pokoju Maćka, Grażynka zastaje chłopca mierzącego garnitur. Jest przekonana, że chodzi o przygotowanie do koncertów. Tymczasem Maciek informuje, że w tym garniturze weźmie ślub. Dzieci z przedszkola Czesi chorują. Również Kaja czuje się gorzej. Darek proponuje, że odwiezie ją do domu. Zosia cieszy się z wizyty ojca. Prowadzi go swojego pokoju i pokazuje zabawki. Agnieszka decyduje się zaproponować Mironowi, aby został na noc.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 665

Iza nie chce, by jej syn uważał Szymona za ojca. Zależy jej na tym, żeby chłopiec wiedział, że jego ojcem jest Rafał. Gordon od kilku tygodni nie daje znaku życia. Na imprezie promującej płytę The Gites Hubert rozwiewa nadzieje Klary, gdy ogłasza ze sceny, że piosenka "Spacer" została napisana dla Patrycji. Wychodzi na jaw, że Hubert i Patrycja spotykają się od kilku tygodni i planują razem zamieszkać. Robert wchodzi w spółkę z Mariuszem, zajmuje się konferansjerką na imprezach. Marta nie akceptuje zajęcia narzeczonego.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 52

Podczas obiadu Boscy rozmawiają o seksie przed ślubem. Natalia i Ludwik przyznają, że dopasowanie seksualne to ważna sprawa. Tomek obiecuje, że gdy nadarzy się okazja, skorzysta z rad rodziców. Kuba pisze pracę domową o tym, jak rodzice się poznali, jak wyglądały oświadczyny i ślub. Wychodzi na jaw, że Ludwik nie poprosił Natalii o rękę. Synowie podpuszczają ojca, by zrobił to w ich obecności. Podczas śniadania w kuchni pojawiają się ubrane w piżamy koleżanki Tomka - Julia, Aga i Beata. Dziewczęta tłumaczą, że do późna uczyły się z Tomkiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-07 12:44:37

na głównym zdjęciu to beztalencie od nas ze wsi:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-07 10:15:16

rodzinka.pl dziś :) ostatnie odcinki były świetne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1