Co dziś w serialach?

28 Listopada 2011

Streszczenia odcinków popularnych seriali.

prosto w serce

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5534

Nad morzem Nick spotyka zrozpaczoną Stephanie. Zabiera ją na łódź, gdzie rozmawiają o tym, co się stało. Steffy i Rick zamieszkują razem w domku na plaży. Dziewczyna cieszy się z pierścionka zaręczynowego. Ridge ma zamiar odwiedzić córkę, ale ostatecznie Brooke odwiedza Steffy i Ricka. Młodzi proszą ją o pomoc w organizacji ślubu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2173

Bolek przywozi Miłosza na Truskawiecką. Chłopak pragnie jak najszybciej spotkać się z Martą, ale ona jest w kiepskim nastroju. Jerzy sugeruje Eugeniuszowi, iż powinien zainteresować się żoną, która od miesiąca mieszka samotnie. Niestety, przyjaciel bagatelizuje sprawę. Oficer policji odwiedza Krystynę na uczelni. Przekazuje jej numer telefonu do Bogny i prosi o ostrożność. Marta wyznaje Miłoszowi, że przedstawienie nie odbędzie się, gdyż główny sponsor zrezygnował. Tancerka próbowała znaleźć innego, ale bezskutecznie. Zyta wraca z Rzymu.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 48

Agata żąda od Adama i Magdy spotkania z mężem. Światowej sławy artysta wykonał sesję fotograficzną Jacka i Ewy zamiast Wilków. Adam decyduje się na program w domu dziecka, w którym wychowywał się Marcin Wilk. Spotyka tam Krystynę. Wydaje się, że ich konflikt może przynieść pozytywny efekt. Tomasz męczy się na randce z Zuzanną. Okazuje się, że dziewczyna ma brata. Sprawy komplikują się, gdy Marcin Wilk budzi się i znika z mieszkania.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 659

Kinga i Gabriel zjawiają się na ślubie Kasi i Ksawerego. Po ceremonii Zawadzka składa Rybińskiemu dwuznaczne życzenia. Gabriel podejrzewa, że narzeczona coś czuje do Ksawerego. W nocy Wojtek ma wysoką gorączkę, Maria wzywa pogotowie. Lekarze diagnozują kleszczowe zapalenie opon mózgowych, konieczna jest punkcja lędźwiowa. Maria nie wie, czy powinna wyrazić zgodę na zabieg. Dzwoni do Borysa. Sacewicz rezygnuje ze wspólnych planów z Laurą, jedzie do szpitala. Władek odbywa z Kajtkiem poważną rozmowę dotyczącą choroby Sabiny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-28 10:35:08

Bo Hanka trafiła w pudła. hahahahah . ; )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-28 16:28:35

Hahaha :D No niestety, jakie to kartony mogą być zabójcze ;D xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-28 09:45:24

juz teraz M jak miłość nie jest takie fajne bez Hanki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1