Co dziś w serialach?

24 Listopada 2011

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

dr house

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5532

Jackie oznajmia Nickowi, że zatrudniła Owena. Po chwili przychodzi pracownik banku w sprawie zaległych rat kredytu. Kiedy Jackie mówi, że Bridget Forrester została jej projektantką, bankowiec obiecuje załatwić odroczenie spłat. Stephanie tłumaczy Erykowi, iż nie powinien popierać związku Steffy i Ricka. Stwierdza także, że sprawy firmy powinny być dla niego ważniejsze od miłych chwil spędzanych z Donną. Zdenerwowany Eryk zwalnia byłą żonę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2171

Małgorzata telefonuje do Jerzego z prośbą o spotkanie. Rafalski szuka wśród książek albumu, który obiecał pożyczyć Agacie. Jasiek złośliwie komentuje, że ojciec pewnie też się w niej zakocha. Koziełło pragnie szczerze porozmawiać z żoną. Surmaczowa twierdzi, że skoro spierają się o pryncypia, oznacza to, że między nimi wszystko się już wypaliło. Małgorzata proponuje Jerzemu romans. Oburzony Chojnicki wychodzi z kawiarni. Z przyjemnością wraca na Sadybę. Małgorzata dzwoni do Elżbiety i prosi o rozmowę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 658

Anna udziela wywiadu dziennikarzowi "Zakrzewskiej Gazety". Staje w obronie męża. W miasteczku pojawiają się plotki o sytuacji Marczaków. Malwina najgorzej znosi tę sytuację. W tajemnicy przed ojcem spotyka się z Sylwią. Przyłapuje je fotoreporter. Sabina źle się czuje po chemioterapii. Przeżywa odejście Mietka, traci nadzieję na ułożenie sobie życia. Róża ją pociesza. Kajtek odkrywa, że Sabina jest chora na raka. Boi się, że mama umrze. Władek i Sabina uzmysławiają sobie, że ukrywanie prawdy przed małym było złym pomysłem.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 144 (sezon 7)

Pacjentką zespołu zostaje kelnerka, która doznała porażenia nóg i arytmii serca. House przyjmuje ją z innego powodu - kobieta ma doskonałą pamięć. Taub nie zalicza okresowego testu z patologii, grozi mu utrata prawa wykonywania zawodu oraz posady. House dowiaduje się, że Wilson ma nową przyjaciółkę, Sarę, którą ukrywał i o której nie chce mówić.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 175

Wynik testu ciążowego Moniki jest pozytywny. Natalii udaje się przekazać napastnikom fałszywe hasło. Dzięki temu Zadworny i Robert zostają zdemaskowani. Elżbieta kontaktuje się z Andrzejem. Czuje, że jest gotowa wrócić. Czarek namawia Konstancję do powrotu. Ta ani myśli o ponownym mieszkaniu w kamienicy. Czarek sądzi, że to już koniec, gdy niespodziewanie Konstancja wraca i oznajmia zaskakująca nowinę. Monika postanawia zadzwonić do Elżbiety.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 17:44:28

kocham szpilki na giewoncie :D:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 21:11:50

schejbal to paskuda jakich malo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 09:54:56

ja naprzyklad, po tym jak Pm zrobila sie okropnie nudna wrocilam do dawnej sprawdzonej M-ki:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 11:52:12

ja tak samo pm jest beznadziejna a kiedyś nie mogłam życ bez tego serialu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 09:51:42

hehe już podają w internecie ze Marek z m jak milość bedzie miał nową kobietę, i ze są juz pierwsze zdjęcia, ale robią sensację, ogląda to ktoś jeszcze?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1