Co dziś w serialach?

22 Listopada 2011

Streszczenia odcinków popularnych seriali.

beatka maja ostaszewska

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5530

Rick dotrzymuje słowa - nadal nikt nie wie, że Thomas był sprawcą ataków. Steffy jest szczęśliwa, gdy dostaje od ojca suknię ślubną. Tym gestem Ridge daje do zrozumienia, że uważa ją za dorosłą kobietę, która ma prawo żyć, jak chce.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2169

Kamila opowiada Bożence o rozmowie Błażeja i Miłosza, dzięki której Błażej do niej wrócił. Mimo obaw Barbary policja szybko kontaktuje się z Krystyną i umawia obie na spotkanie z oficerem prowadzącym Leszka. Funkcjonariusz obiecuje Barbarze, że niebawem spotka się z siostrą. Surmaczowa jest niezadowolona, iż Błażej pogodził się z Kamilą. Uważa, że to wina Koziełły. Chce, aby jeszcze raz porozmawiał z chłopakiem. Michał odprowadza Zytę na lotnisko. Prosi o kontakt, gdy dotrze do Rzymu. Bożena pojawia się w szkole tańca. Michał nocuje na Sadybie.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 45

Ewa i Jacek budzą Wilka przy okazji realizowania warunku zakładu. Pacjent mruczy niezrozumiale, zapada z powrotem w sen. Krokiet podejrzewa, że z małżeństwem Wilków jest związany sensacyjny sekret. Wszystkie tropy prowadzą do teatru oraz Doroty, biografki Agaty i Marcina. Tomasz przedstawia dawnego chłopaka, Piotra. Zbieżność imion wywołuje zamieszanie. Magda sieje zamęt pomysłami na podniesienie oglądalności PL.24.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 656

Sabina pragnie być blisko Mietka, dlatego chce jak najszybciej wracać do domu. Władek nie ma odwagi przekazać jej wiadomości o tym, że związek z Mietkiem to przeszłość. Matka Sabiny przyjeżdża z Jastrzębiej Góry, przywozi list. Dawid zabiera Blankę na piknik do lasu. Nachalnie się do niej zaleca. Zniechęcona jego zachowaniem dziewczyna wraca do domu. W domu Basi i Zenka Sara urządza imprezę reggae. Zaprasza na nią nowych znajomych, Jamajczyków.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 867

Iwona, partnerka Tomka, zaginęła. Agnieszka wraca do Warszawy. Jej dziecko ma wadę serca, potrzebna jest konsultacja specjalisty. Chodakowska pokonuje złą passę w pracy, zaprzyjaźnia się z Anitą. Obie zauważają, że Artur dziwnie się zachowuje. Budzyński dostrzega sympatię, która łączy Piotrka i Monikę. Grażyna robi wszystko, by zbliżyć się do Marka. Raczyńska opłaca bandytę, który ma zablokować budowę przychodni w Gródku. Lewicki prosi Rogowskiego o pożyczkę na alimenty.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-22 19:37:59

Przepis na życie i Pierwsza miłość. Niech Artur będzie z Bereniką.!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-22 09:26:14

Przepis !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-22 09:07:46

przepis na życie nalepszy serial!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-22 09:48:15

zgadzam sie!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1