Co dziś w serialach?

21 Listopada 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

małgosia socha

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5529

Rick chce powiadomić policję, że Thomas był sprawcą ataków na jego życie. Ridge prosi go, aby tego nie robił. Rick zgadza się, ale stawia warunki.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2168

Krystyna wspiera Barbarę, która wybiera się do onkologa. Wyznaje jej, że 10 lat temu sama chorowała na nowotwór piersi, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Elżbieta jest zadowolona z przyjęcia, które Małgorzata i Jerzy przygotowali dla niej. Miłosz z kolegami rozstawiają sprzęt do sesji fotograficznej na uczelni sportowej. Tymczasem do sali wchodzi Błażej, twierdząc, że zaraz będzie mecz. Atmosfera staje się napięta. Barbara zdaje relację z wizyty u lekarza. Największą szansę daje jej przeszczep szpiku, dlatego szybko musi znaleźć Bognę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 655

O świcie policja puka do drzwi Marczaków. Jerzy zostaje zabrany na przesłuchanie, jest podejrzewany o molestowanie Sylwii. Babcia Gniewosza trafia do szpitala. Prosi Magdę, by zaopiekowała się chłopcem w razie jej śmierci. Magda składa jej obietnicę. Danuta dowiaduje się od wydawcy, że Nejmanowi zarzucono kradzież powieści nieznanych autorów i wydawanie ich pod swoim nazwiskiem.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 866

Piotrek odwołuje rodzinne wakacje - lato będzie musiał spędzić w pracy. W jednym z sąsiednich domów Kinga zauważa podejrzanych lokatorów. Grażyna wyznaje Michałowi, że pragnie adoptować dziecko. Łagoda przynosi złe wieści. Raczyńska, jako osoba karana, nie otrzyma zgody na adopcję. W Gródku ma powstać przychodnia firmy Permed. Maria-Med może zbankrutować. Raczyńska odwiedza w więzieniu Ewelinę, później dzwoni do poleconego przez nią znajomego. Henio ma problemy miłosne. Z powodu Matyldy zrywa zaręczyny z Niną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-21 10:04:07

socha jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1