Co dziś w serialach?

17 Listopada 2011

Jak potoczą się dalsze losy Cuddy i dra House’a? Czy Emilka wróci z Londynu? Co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości”?

dr house

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5527

Stephanie nie zgadza się, aby Pam odsiadywała karę za Thomasa. Mężczyzna także jest temu przeciwny. Chce zgłosić się na policję. Ridge wyznaje Brooke, iż to jej syn jest sprawcą ataków na Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2166

Małgorzata wyjawia Jerzemu plan, który mają wspólnie zrealizować na imieniny Elżbiety. Proponuje urządzić imprezę w domu Oskara. Nie doczekawszy się na syna u Lubiczów, Bolek zaczepia go przed salą wykładową. Wypytuje o kobietę, u której Miłosz nocował. Michał zawozi Krzyśka na zajęcia sportowe, a potem odwozi przed blok. Niestety, późnym wieczorem okazuje się, że Krzysiek nie wrócił jeszcze do domu. Bolek proponuje Feliksowi, aby został jego asystentem. Bożenka opuszcza kolejne zajęcia taneczne. Marta niepokoi się o spektakl.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 654

Karolina wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Feliks chce wyjechać z siostrą do Londynu, by mogli zacząć nowe życie. Przedtem dziewczyna zamierza uregulować sprawy z ludźmi, których skrzywdziła. Składa wizytę Marcie i Magdzie. Kaja postanawia przyjąć spadek po pani Nadii. Zatrudniony przez Piotra adwokat pomaga jej w załatwieniu formalności. Prawnikowi udaje się rozwiązać konflikt między Kają, Krystyną i Mateuszem.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 143 (sezon 7)

Podczas wspólnych zakupów z córkami Arlene odczuwa kołatanie serca. Po krótkim badaniu Cuddy uznaje, że trzeba ją zawieźć do szpitala. Arlene zostaje pacjentką House'a. Kobieta obraża się, gdy lekarz udowadnia jej hipochondrię. Cuddy prosi, by House nadal nadzorował leczenie jej matki. House i jego asystenci stosują niekonwencjonalne metody, gdy doktor Kaufman nie godzi się na współpracę. Po rozwozie Taub wpada w kłopoty finansowe. Była żona załatwia mu pracę konsultanta medycznego w kancelarii prawniczej brata.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-17 16:07:39

Tak Emilka wróci, i będzie z tym chłopakiem, który zaakceptuje fakt że ma ona dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-17 12:11:16

nudy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-17 00:56:44

"..Czy Emilka wróci z Londynu?.." wtf .???!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-17 09:57:00

Emila z na wspólnej. Śledzę ten wątek :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1