Co dziś w serialach?

10 Listopada 2011

Nie masz pomysłu na czwartkowy wieczór? Spędź go w gronie serialowych bohaterów!

socha

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5523

Rick rozmawia z matką o Ridge'u. Ostrzega ją, że mężczyzna może nawiązać romans z Taylor, ale Brooke nie wierzy. Stephanie tłumaczy jej, iż rodzinie nadal grozi niebezpieczeństwo. Proponuje, aby R.J. i Hope przeprowadzili się do niej na kilka dni. Brooke uważa, że Stephanie straszy wszystkich, bo chce rozdzielić ją i Ridge'a.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2161

Grażyna rozmawia z Olą na temat wieczornej wizyty Maćka. Zapewnia dziewczynę, że razem z Norbertem mogą mieszkać do czasu, kiedy Bożenka będzie chciała się usamodzielnić. Jacek obawia się, iż Leszek jest na niego obrażony. Tymczasem ten prezentuje Boreckiemu próbkę kremu przeznaczonego dla klienta masowego. Zyta uprzedza Michała, że może później wrócić z pracy. W biurze czeka na Rutkę. Po zajęciach w szkole tańca Miłosz chce odwieźć Bożenkę do domu. Niespodziewanie zjawia się Marta i twierdzi, iż ma kłopot z samochodem. 

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 39

Waśko chce wrócić do pracy przed kamerą, prosi Magdę o szansę. Ewa zastanawia się, czy Piotr udaje Marcina, czy odwrotnie. Ma plan ujawnienia mistyfikacji. Agata zastanawia się, czy słuchać głosu serca, czy rozumu. W końcu ulega Ewie. Piotr będzie musiał grać potrójną rolę. Wilk otwiera oczy. Waśko odkrywa znajomość Magdy i Wiktora.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 650

Marta walczy o zatrzymanie Igi w wydawnictwie, ale Barczak nie zamierza zmieniać zdania. Grozi Walawskiej, że jeśli nadal będzie stwarzać problemy, ona także straci posadę. Majka Idze, że Marta spowodowała jej zwolnienie. Alina dowiaduje się od Kasi o ciąży Kingi. Składa wizytę Ksaweremu. Zastaje syna pijanego. Rybiński wyznaje matce, że ma już dosyć kłamstw i jest gotowy powiedzieć Kasi o romansie ze wspólniczką. Mateusz i Krystyna nalegają, by Kaja zniszczyła testament Nadii. Jakubowska zamierza zrezygnować ze spadku.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 142 (sezon 7)

Były komandos pracuje jako wychowawca w obozie dla trudnej młodzieży. Podczas ćwiczeń mężczyzna doznaje silnego bólu pleców. W szpitalu dołączają się kolejne objawy, stan Driscolla pogarsza się. Po kilku dniach z podobnymi objawami do izby przyjęć trafia chłopak, nad którym Driscoll najbardziej się znęcał. Ktoś robi Chase'owi nieprzyjemne dowcipy. Podejrzenie pada na dziewczyny, z którymi uprawiał seks na weselu prezesa. Cuddy postanawia zapisać Rachel do elitarnego przedszkola. House chce przygotować dziewczynkę do spotkania z wychowawcami.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-10 10:18:16

socha jest śliczna :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-10 10:18:06

ogląda ktos jeszcze tego housa?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-10 10:18:43

jasne! ja :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-10 10:08:43

house :) zawsze czekam na czwartek z tego powodu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1