Co dziś w serialach?

03 Listopada 2011

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

dr house

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2156

Po wyznaniu Maćka Grażyna ma wyrzuty sumienia. Obwinia się, że przez dwa lata razem z Rysiem starali się nie zauważać uczucia Maćka do Martynki, licząc, że wygaśnie. Agata ma wątpliwości, czy dobrze robi przeprowadzając się do Jacka. Małgorzata spotyka się z Jerzym w cukierni. Wręcza ma w prezencie flakonik wody toaletowej. Renata przypadkowo jest świadkiem ich rozmowy. Czesia prosi Darka, aby zawołał Jagodę na obiad. Darek wraca z kartką, z której wynika, że dziewczyna wyjechała z narzeczonym za granicę.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 35

Karol nie jest pewny, czy Piotr Wilczyński udaje Wilka, czy Wilk Piotra Wilczyńskiego. Piotr wyjaśnia mu sytuację. Karol nie wie, co zrobi z odkryciem. Marcin znika przed rozpoczęciem programu, a Piotr po audycji. Agata umawia się z Piotrem na randkę. Wiktor próbuje poderwać Magdę. Adam proponuje Tomaszowi przejście do PL 24.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 646

Hubert spotyka w pubie Patrycję i Oskara. Z rozmowy wynika, że tych dwoje spotyka się od jakiegoś czasu. Pyrka wypomina dziewczynie, że szybko znalazła pocieszyciela. Sabina jest zrozpaczona brakiem kontaktu z Mietkiem. Zdzisio i Wiesława proszą go, by wsparł kobietę w trudnym momencie. Przez intrygi Majki Marta ma problemy w pracy. Okazuje się, że część dziennikarzy podpisała list do Barczaka, w którym oskarżają Walawską o nepotyzm. Alek i Iwona są świadkami kłótni Klary i Huberta, w której dziewczyna zarzuca chłopakowi, że jej nie kocha.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 141 (sezon 7)

Jadący z córką do zoo muzyk rockowy ratuje epileptyczkę, która upadła na tory przed nadjeżdżającym pociągiem metra. Chwilę później mężczyzna traci przytomność. W szpitalu pojawiają się u niego dziwne objawy. Masters upiera się, że to infekcja. House twierdzi, że nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym. Doktor próbuje się wymówić z kolacji urodzinowej z matką Cuddy, a zarazem ze spotkania z Wilsonem. Taub trafia na plakaty jako wizytówka szpitala. Żona zaczyna okazywać mu względy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 161

Detektyw Natalia udostępnia Arturowi numer telefonu Moniki. Sagowski telefonuje do niej, ale Milewska nie chce z nim rozmawiać. Wobec tego Artur zleca Natalii dalsze poszukiwania Moniki. Aneta mówi Feliksowi, że nie może z nim zamieszkać, ponieważ zamierza skoncentrować się na karierze zawodowej. Feliks jest załamany. Robert proponuje Gośce rolę w pewnym filmie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 14:18:38

Gdzie jest Linia życia???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 15:50:10

już nie ma tego w polsacie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 19:35:24

W ogóle? Skończył się czy jak?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 11:07:56

Pierwsza miłość! ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 09:42:26

kocham house'a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1