Co dziś w serialach?

31 Października 2011

Nie masz pomysłu na poniedziałkowe popołudnie? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

prosto w serce

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5516

Ridge dowiaduje się od Taylor, że Rick spędził noc z Steffy. Nie potrafi tego zaakceptować. Żąda, aby mężczyzna rozstał się z jego córką. Chwilę po ich rozmowie samochód Ricka wylatuje w powietrze.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2153

Surmaczowa jest zaniepokojona, że Błażej nie spotkał się z Kamilą w weekend. Bożenka dowiaduje się od przyjaciółki, iż chłopak obraził się o pozowanie nago Miłoszowi. Małgorzata prosi Jerzego o pomoc w naprawie zamka. Wyraźnie go kokietuje. Maciek nie chce wystąpić przed kamerą bez Martynki. Kamila postanawia pogodzić się z Błażejem. Chłopak stawia jej ultimatum - Miłosz musi oddać wszystkie zdjęcia albo podpisać oświadczenie, iż nie wykorzysta ich poza szkołą. Agnieszka zaprasza reżysera Latosza na kawę. W domu zastaje Marka.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 33

Adam zabrania Agacie przeprowadzenia wywiadu z Piotrem Wilczyńskim. Kobieta odbiera to jako brak zaufania do jej profesjonalizmu. Marcin ją wspiera, wspólnie próbują przechytrzyć Adama i Magdę. Tomasz ma problem z pogodzeniem swojej osobowości z narzuconą przez Krystynę konwencją programu. Wiktor znajduje informację dotyczącą przeszłości Magdy. Wydaje się, że zimna, wyrachowana kobieta przeżyła w młodości dramat miłosny. Wiktor zamierza wykorzystać tę wiedzę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 643

Lekarz informuje Sabinę, że konieczne jest usunięcie jajników. Mietek jest załamany tym, że kobieta nie będzie mogła mieć dzieci. Kostek odrzuca pomoc brata przy remoncie pubu. Tymczasem Wanda nalega, by Michał pomógł jej spłacić długi Kostka. Waldemar umawia się z Klaudią. Przed wyjazdem na obóz Władek i Kajtek odwiedzają Sabinę w szpitalu. Kobieta żegna się z synem tak, jakby miała go widzieć po raz ostatni.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 860

Łukasz wyznaje Marcie, że nie radzi sobie z uczuciami. Werner proponuje Budzyńskiemu, by zajął się prowadzeniem kancelarii na Cyprze. Agnieszka postanawia wrócić na stałe do Szczecina, dokąd Tomek ją odwozi. Podleśny odkrywa, że Mirka skorzystała z pomocy Wrońskiego, robi wspólniczce wymówki. Kwiatkowska namawia przyjaciół, by pojechali razem z nią do Kuby, do klasztoru, który Igor wskazał. Hanka zaprasza Annę na Wielkanoc do Grabiny. Rodzina Mostowiaków zbiera się w rodzinnym domu. Kasia pomaga gospodarzom w przygotowaniu świąt.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz