Co dziś w serialach?

27 Października 2011

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

dr house

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5514

Rick nocuje u matki. Rano oskarża Ridge'a o podpalenie domu. Brooke na próżno próbuje ich uspokoić. Donna, Thorne, Stephanie, Owen i Marcus rozmawiają o tym, co zaszło minionej nocy. Porucznik Baker i Charlie zjawiają się do domku na plaży, aby rozpocząć śledztwo. Baker twierdzi, że podpalacz przyjechał w nocy pod dom Ricka i działał pod wpływem impulsu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2151

Marek pakuje swoje rzeczy. Nie wyobraża sobie życia bez małżeństwa, dlatego musi się wyprowadzić. Paweł zauważa kiepski nastrój Agnieszki. Córka wyznaje, że rozstała się z Markiem. Miłosz szuka Bożenki. Kamila informuje go, że przyjaciółka nie chce pozować nago, ale ona byłaby chętna. Ekipa telewizyjna przyjeżdża wcześniej i zastaje samego Ryśka. Mężczyzna cierpliwie odpowiada na pytania reżysera. Marta chwali Bożenkę i Marcina za dobry występ. Chłopak wykorzystuje dobry humor partnerki i zaprasza ją na kawę.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 22

Po bójce na pokazie zdjęcia Malwiny i Violi trafiają do redakcji brukowca, w którym pracuje Basia. Marek odwozi Violę do domu. Ucieka, kiedy dostrzega paparazzich pod domem modelki. Julia przeżywa klęskę kolekcji. Niestety, nie znajduje oparcia w Łukaszu. Urszula i Anna knują intrygę przeciwko Markowi. Basia spotyka się z Krzysztofem. Po kolejnej randce spędzają wspólnie noc.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 32

Jacek odradza Piotrowi spotkanie z Agatą w dzień i w dodatku bez maski. Tomasz coraz bardziej kompromituje się w programach, co zwiększa oglądalność. Adam zarzuca Krystynie, że wykorzystuje syna. Kobieta uważa, że pomaga Tomaszowi. Rozmowa z Adamem skłania ją do zatrudnienia stylisty. Gdy Tomasz poszukuje medialnego wizerunku, Piotr rozważa stylizacje odpowiednie do wywiadu, który Agata ma z nim przeprowadzić. Ostatecznie decyduje się na wystąpienie jako Piotr Wilczyński.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-27 09:31:03

hm jakos house juz mi sie znudzil, kiedys byly lepsze odcinki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-27 16:44:59

lepsza pierwsza miłość.......co nie p.l.a.c.k.u

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-27 16:46:00

Pozdrawiam Wszystkich speszczoszeńców

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1