Co dziś w serialach?

26 Października 2011

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

serial

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5513

Późnym wieczorem Ridge dzwoni do Taylor i dowiaduje się, że Steffy jeszcze nie wróciła. Zaniepokojony postanawia sprawdzić, czy jest u Ricka. Brooke budzi się i widzi, że Ridge wyszedł. Domyśliwszy się, dokąd poszedł, dzwoni, żeby ostrzec syna. Tymczasem Steffy wraca do domu. Przyznaje się Taylor, że spotkała się z ukochanym. Rick szykuje się do snu, kiedy nagle wybucha pożar.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2150

Bożenka tłumaczy Kamili, dlaczego stchórzyła. Chojnicka nie rozumie zachowania przyjaciółki. Marek prosi Weronikę, aby spróbowała wpłynąć na decyzję Agnieszki. Siostra niechętnie się zgadza. Elżbieta pyta Jerzego, czy sama mogłaby zająć się domem Kingi i Oskara. Bożenka rozmawia z Norbertem na temat Miłosza. Chłopak nieprzychylnie wyraża się o kuzynie Oli. Wyjawia Bożence, iż rzekomo napisany dla niej tekst piosenki, powstał dla Oli. Grażynka odbiera telefon w sprawie reportażu. Ekipa przyjeżdża następnego dnia. Marek chce się wyprowadzić.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 31

Mimo że program Tomasza okazuje się wyjątkowo niskiej jakości, wyniki oglądalności są dobre. Agata wspomina wieczór w teatrze, rozważa przeprowadzenie wywiadu z Piotrem Wilczyńskim. Adam i Magda nie chcą o tym słyszeć. Tomasz świętuje z Krystyną swój sukces. Ośmielony powodzeniem wysuwa wobec matki żądania. Uważa, że zasłużył na status gwiazdorski. Magda jest na siebie zła, że wysłała Tomasza do konkurencji. Sukces stacji Krystyny martwi Adama, który, mimo wszystko, dobrze życzy synowi.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 641

Natalia nie może uwierzyć, że Łukasz wrócił do Celiny. Jedzie pod ich dom. Niestety, potwierdzają się informacje, że Haliccy są razem. Irek pociesza załamaną dziewczynę. Po rozmowie z matką Sabina zgadza się na wyjazd Kajtka z Władkiem. Przywozi syna do Warszawy. Wkrótce dzwoni do niej przebywający w stolicy Mietek. Prosi o spotkanie, podczas którego oświadcza się. Basia szuka sposobu, by zatrzymać Sarę w Polsce. Próbuje namówić ją na odwiedzenie jamajskiego klubu, w którym mogłaby spotkać rodaków.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 41

Tomek wykłada Kacprowi swoją teorię na temat genów. Uważa, że zawsze będzie silniejszy od młodszego brata, ponieważ jest pierworodny. Ludwikowi jest potrzebna pomoc Tomka w sprzątaniu garażu. Mężczyzna próbuje zmobilizować syna do wstania z łóżka. Nastolatek tłumaczy ojcu, że musi spać przynajmniej 9 godzin, aby normalnie funkcjonować. Chłopcy siłują się. Tomek stwierdza, że bez problemów pokona rodzeństwo i ojca. Natalia namawia męża, aby dał nauczkę synowi. Ludwik przyjmuje wyzwanie.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-26 15:02:00

pierwsza miłośc - żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-26 09:35:57

rodzinka.pl :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1