Co dziś w serialach?

25 Października 2011

Który serial obejrzysz dzisiaj?

beatka maja ostaszewska

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5512

Thorne ma żal do Eryka, że nie dostał stanowiska prezesa firmy. Również Pam jest oburzona tym, iż Rick pozostanie prezesem. Donna ostrzega zdenerwowanego Eryka przed Pamelą. Brooke prosi Ridge'a, aby zmienił stosunek do Ricka. Steffy potajemnie spotyka się z ukochanym w domku na plaży.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2149

Jacek cieszy się, że Małgosia zaakceptowała jego ukochaną. Agata uważa, iż dziewczynka chciała tylko poprawić ojcu humor. Kamila wypytuje Kingę o wynajem domu. Namawia Błażeja, aby zaopiekowali się posiadłością. Chłopak stara się wytłumaczyć, że nie jest to dobry pomysł. Jacek i Agnieszka przekonują Leszka, by nie odchodził z firmy. Małgorzata wyznaje Krystynie, że pokłóciła się z Eugeniuszem o dom Kingi, w którym chciałaby zamieszkać. Miłosz przygotowuje sprzęt do sesji zdjęciowej Bożenki. Wykorzystując okazję, dziewczyna ucieka.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 30

Agata dobrze się bawi podczas uroczystości do momentu, w którym dostrzega Magdę i Adama. Piotr, widząc ich na widowni, decyduje się na występ w masce. Potem ucieka z teatru. Udaje mu się uratować Agatę, atakowaną przez Adama i Magdę. Między Agatą i Piotrem pojawia się uczucie bliskości. Mężczyzna dowiaduje się, że zrobił na żonie piorunujące wrażenie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 640

Po występie w reklamie kremu "Prote-Max" Jola planuje wyjazd do SPA. Problemem jest zapewnienie opieki Zenusiowi. Feliks i Karolina odbudowują rodzinną więź. Chłopak postanawia odnaleźć Darka i wymierzyć mu sprawiedliwość. Natalia przeżywa rozstanie z Łukaszem. Rezygnuje z wyjazdu ze znajomymi do Chorwacji, udaje się do Zakrzewia. W sklepie spotyka Oliwię, która oznajmia jej, że rodzice wrócili do siebie. W Zakrzewiu pojawia się Irek, który próbuje namówić Natalię, by wybrała się do Chorwacji.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 859

Weimann przyjeżdża do Gródka. Opowiada o chorej córce, czym wzbudza litość Marii. Przy Rogowskim zmienia zachowanie, grozi, że sprawę nagłośni w mediach. Barbara prosi Martę o pomoc w sprawie Jarka. Kobieta decyduje się na rozmowę z ojcem chłopaka. Przekonuje mężczyznę, by okazywał synowi miłość i zrezygnował z przemocy. Na zaproszenie Wojciechowskiej Kasia przyjeżdża do Grabiny. Dziewczyna zdobywa sympatię rodziny. Małgosia mówi Agnieszce, że jej zachowanie uważa za podłe. Olszewska wyznaje, że wykorzystała Andrzeja.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-25 13:39:49

Jola po wyjeździe do SPA już nie wróci do serialu. Scenarzyści maja nie lada problem...słyszałyście o tym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-25 09:27:35

ja obejrzę na wspólnej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1