Co dziś w serialach?

19 Października 2011

„Pierwsza miłość”, „Barwy szczęścia”, a może „Na Wspólnej” – który serial obejrzysz dzisiaj najchętniej?

rodzinka.pl

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5508

Rick mówi Steffy, że jest możliwe, aby znów był częścią firmy. Dziewczyna dowiaduje się o wstrzymaniu konferencji na temat odejścia Ricka. Ridge uważa, że syn Brooke uratował go z wyrachowania.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2145

Paweł nie wierzy Miłoszowi, że znalezione tabletki to środek pobudzający dla kierowców dostępny na stacjach benzynowych. Postanawia sprawdzić jego skład. Kamila sugeruje Bożence, że młody Kazuń spodobał się Marcie. Zyta dostaje od Rutki podwójne zaproszenie na wernisaż. Michał nie może pójść z powodu wywiadówki w szkole. Jacek umawia się z Agatą. Miły wieczór przerywa pojawienie się Boreckiej z Małgosią. Wściekła Agata w pośpiechu opuszcza mieszkanie Jacka. Zyta idzie sama na wernisaż. Igor poznaje ją z malarzem prezentującym prace.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 27

Jacek próbuje zyskać przychylność w PL 24. Przynosi bufetowej grzybki do gołąbków. Karol przegląda materiał, z którego wynika, że w Europie pojawiła się nowa grupa drobnoustrojów nazwana gołębią grypą. Wirus nie jest groźny, ale chorzy zachowują się, jakby byli pod wpływem alkoholu lub po przyjęciu serum prawdy. Choć ani gołębie, ani gołąbki nie mają nic wspólnego z chorobą, tego dnia w stacji przytomność umysłu zachowuje jedynie Karol, który nie jada grzybów. To dzień castingu na prezenterkę pogody oraz wizyty emerytek z Kozub.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 637

Ku niezadowoleniu Laury Borys spędza popołudnie z Pyrkami. Pod jego nieobecność kobieta mdleje. Zaalarmowany przez matkę Sacewicz czym prędzej do niej jedzie. Beata sugeruje, że dziewczyna może być w ciąży. Iza i Szymon wyjaśniają nieporozumienia. Blanka poznaje przystojnego Dawida. Marta oznajmia Robertowi, że załatwiła mu autorską rubrykę w gazecie, lecz Romanowski nie chce przyjąć tej pracy. Okazuje się, że zobowiązał się do prowadzenia wakacyjnego cyklu spotkań z gwiazdami. Walawska jest zawiedziona. Atmosfera w domu staje się napięta.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 39

Boscy całą rodziną udają się na wypoczynek. Wynajmują domek letniskowy. Tomek wolałby spędzić kilka dni sam w domu niż gnieździć się na małej powierzchni z całą rodziną, w dodatku bez dostępu do Internetu. Pozostałe rodzeństwo też nie dostrzega uroków wakacji nad jeziorem. Zamiast korzystać z bliskości natury zasiadają przed telewizorem. Pogoda psuje urlop - nieustanne deszcze zatrzymują rodzinę pod dachem. Gdy chłopcy zaczynają się nudzić, Ludwik stara się ich zabawić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 21:12:46

Rodzinka.pl w Ełku ;) pozdrowionka:) Zapraszamy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 16:58:27

Na Wspolnej to juz gniot. Skonczyły im się pomysly, to wałkują ciagle to samo: zdrady,kłotnie, rozstania, powroty, rozwody, napaście blablabla. Ile tego mozna w kolko ogladac?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 00:04:58

SKAJPAJ!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 08:27:42

:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 10:09:56

haha rządki :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1