Co dziś w serialach?

17 Października 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów!

prosto w serce

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5506

Po rozmowie ze Steffy zrozpaczony Rick idzie na dach firmy. Ridge śledzi go. Bridget oznajmia, iż nigdy nie wybaczyła Katie, że odebrała jej Nicka. Steffy mówi Brooke o nieprzyjęciu Ricka do armii.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2143

Maciek jest przejęty propozycją zagrania w reportażu edukacyjnym. Z pomocą Martynki chłopiec znajduje pseudonim stosowny dla telewizyjnej gwiazdy - Król. Miłosz pyta Bożenkę, czy zgodzi się zagrać w etiudzie. Ta przyjmuje propozycję. Zadowolony Rutka wraca z Włoch. Ma prezent dla Zyty. Michał stara się wykorzystać dobry nastrój żony i chce spędzić romantyczną noc. Czekając, aż Zyta wyjdzie z łazienki, Chojnicki zasypia. Leszek oprowadza znajomego z branży, Andrzeja, po firmie Jacka. Podczas kolacji Andrzej proponuje koledze pracę.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 25

Magda ogłasza w PL 24 casting na prezenterkę pogody. Ewie zależy na tej posadzie, lecz Łukasz ustalił limit wieku - 25 lat. Krystyna zgadza się na autorską formułę programu Tomasza pod warunkiem, że nakręcą odcinek pilotażowy. Waśko przeżywa niepowodzenia. Dorota Lenarcińska nie zamierza milczeć w sprawie Wilka i jego brata bliźniaka. Spotyka się z Adamem. Mówi mu, że wie o wszystkim. Agata nie zgadza się na fikcyjną biografię. Adam rezygnuje z wydania książki o Marcinie Wilku i jego żonie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 635

Władek próbuje wytłumaczyć Kajtkowi, że mama ma prawo znaleźć kogoś, z kim mogłaby ułożyć sobie życie. Sabina i Mietek przyjeżdżają rozmówić się z Władkiem. Danuta zgadza się wysłać do wydawnictwa powieść podpisaną nazwiskiem Nejmana. Kostek przenosi się na stałe do Ludmiły. Mówi Wandzie, że znalazł wspólnika i wydzierżawił pub. Jastrzębska dowiaduje się, że Ludmiła wyłożyła 35 tys. na lokal. Zespół Huberta rozpoczyna nagrywanie płyty. Początki są trudne, między chłopakami dochodzi do spięć. Patrycja ratuje sytuację.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 856

Agnieszka może wyjść ze szpitala pod warunkiem, że ktoś będzie się nią opiekował. Tomek zapewnia lekarza, że razem z Sandrą zadbają o bezpieczeństwo przyjaciółki. Budzyński chce odwiedzić Olszewską w szpitalu. Henio nie ma czasu, by odwiedzić Ninę. Posyła Martę do narzeczonej. W szpitalu Marta spotyka Kornackiego. Kolega wręcza jej klucze do mieszkania, prosi, by zaopiekowała się drzewkiem bonsai. Obok auta, które próbowano ukraść, Barbara znajduje ozdobę wyglądającą jak bransoletka zrobiona przez Natalkę dla Jarka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
(Ocena: 5)
2014-02-15 15:37:19

re: Co dziś w serialach?

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 19:50:35

żenada i żal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 17:33:21

Kiedy w końcu Paweł się dowie, że Julka jest jego córką i będą z Majka razem??!! Kiedy????!!!! Ania: PRECZ!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 17:26:31

m jak miłośc! pierwsza milość! na wspólnej! xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 16:42:58

pierwsza miłość!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1