Co dziś w serialach?

13 Października 2011

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

dr house

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5504

Jackie powtarza, że Nick nie powinien żenić się z Katie. Uważa, iż to Katie go uwiodła, żeby zająć miejsce Bridget. Clarke daje do zrozumienia Bridget, że Jackie przyjęła ją do pracy nie tylko ze względu na jej talent, ale również z powodu Nicka. Rick spotyka się ze Steffy. Informuje ukochaną, że wstępuje do wojska. Wyjaśnia jej, że tylko w ten sposób może odzyskać szacunek najbliższych.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2141

Rafalski ma pretensje do Jasia, że wczoraj wrócił późno bez uprzedzenia i nie odbierał telefonu. Marek zgadza się porozmawiać z Rafałem. Zyta uprzedza Michała, że wieczorem pracuje i późno wróci do domu. Razem z szefem na kolacji biznesowej będą prowadzić negocjacje z klientem z Włoch - Cuttinim. Małgorzata ma pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem chce pojechać na narty do północnej Skandynawii. Okazuje się, że Cuttini nie przyleciał z Włoch. Rutka mimo wszystko zaprasza Zytę na kolację. Jacek przyjmuje gości - Jasia i Rafalskiego.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 16

Luiza Droska informuje Marka o wizycie Basi Kochanowskiej w redakcji Polska TV. Łukasz ma pretensje do Julii, że zostawia chore dziecko z nianią. Marek dowiaduje się, że rozeszła się plotka o przejęciu przez firmę Podhoreckich lokalnej gazety, aby uciszyć dziennikarkę. Jeden z inwestorów chce się wycofać. Marek radzi, aby Łukasz poinformował o wszystkim ojca. Julia znajduje projekty Jagody. Proponuje jej spółkę. Marek informuje Jana o przejęciu lokalnej gazety przez Łukasza.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 24

Adama i Magdę cieszy myśl o zarobku, który uzyskają dzięki wiadomości o ciąży Agaty. Kobieta nie może dojść do siebie po rozmowie z Danielem, który wyparł się dziecka. Piotr obiecuje jej, że razem wychowają malucha. Sądząc, że robi to dla kariery, Agata odrzuca pomoc. Jacek dzwoni do Piotra, informuje go, że przyjechała babcia. Zgodnie z planem Piotr ma udawać przed nią Marcina. Zabierają starszą panią do studia teatralnego, gdzie ma się odbyć mistyfikacja. Dorota Lenarcińska zaprasza Jacka na drinka do klubu nocnego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-13 09:47:48

uwielbiam dr house'a. każdy sezon jest super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-13 15:56:41

zgadzam się! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1