Co dziś w serialach?

12 Października 2011

Nie masz pomysłu na środowe popołudnie? Spędź je w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

prosto w serce

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5503

Ridge tłumaczy Steffy, iż nie powinna ufać Rickowi i nie zasługuje on na przebaczenie. Bridget pracuje w "Jackie M". Wyjawia Nickowi, że Katie nie jest zadowolona z tej sytuacji. Rick przychodzi do firmy, aby powiedzieć Erykowi i matce, że zamierza wstąpić do wojska. Chce być mężczyzną, z którego rodzice będą dumni.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2140

Bożenka skarży się Kamili na Miłosza i jego propozycję, aby zagrała nago w jego etiudzie filmowej. Kinga radzi się Michała w sprawie brata, który sięgnął po narkotyki. Mężczyzna proponuje, by chłopak zaangażował się w sport. Małgosia pyta Jacka, dlaczego Jasiek tak rzadko ich odwiedza. Dziewczynka ma do zrobienia plakat z motylami, a brat się tym kiedyś interesował. Jacek obiecuje, że do niego zadzwoni. Ola i Agnieszka wybierają się na zakupy. Agnieszka żali się na Marka i jego postawę życiową. Rafalski nie może dodzwonić się do Jasia.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 23

Piotr i Dorota rozmawiają o biografii. Mężczyzna mówi, że wycofuje się ze wszystkiego, co mogłoby postawić jego żonę w złym świetle. Dziennikarka jest zaskoczona zmianą frontu. Piotr ma przywieźć babcię do teatru, przebrać się w garderobie i spotkać się ze straszą panią jako Marcin. Ewa wie, kto roznosi plotki. Postanawia odegrać się na Lilce. W gabinecie Krystyny Tomasz krzyczy, że tylko Marcinowi na nim zależy. Test ciążowy wykazuje, że Agata będzie miała dziecko. Tomasz postanawia zniknąć na jakiś czas.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 633

Z powodu złych stopni wyjazd Kajtka na obóz naukowy może nie dojść do skutku. Mietek chce zabrać Sabinę i małego na dwa miesiące do Szwecji. Kajtek buntuje się przeciwko tym planom. Jola realizuje zamierzenie zrobienia z Janka gwiazdy. Zabiera go na casting do reklamy. Kobieta wpada w oko reżyserowi. Michał dowiaduje się od Ludmiły, że Kostek szuka osoby, która pożyczyłaby mu pieniądze na otwarcie pubu. Postanawia pomóc bratu, lecz Dorota sprzeciwia się temu. Ludmiła prosi Oksanę o skontaktowanie jej z Wową.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 37

Tomek kolejny raz prosi Ludwika o pieniądze. Boski stara się nakłonić syna, by podjął dorywczą pracę. Chłopak decyduje się zatrudnić jako goniec w redakcji Natalii. Podczas rozmowy z pracodawcą opowiada, że ma problemy z punktualnością i bywa leniwy. Szczerość powoduje, że zostaje zatrudniony. Kuba obwieszcza Natalii, że chce sobie zrobić tatuaż. Boska nie wyraża na to zgody. Kuba grozi, że gdy skończy 18 lat, wytatuuje całe ciało. Tomek przychodzi matce z odsieczą. Dzięki temu dostaje pieniądze i może wrócić do domu o dowolnej porze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-12 13:38:04

szkoda ze nie bedzie niedlugo juz rodzinki.pl ;[

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-12 11:54:53

a ja ide na 14 do pracy i nic nie obejrze i tyle w temacie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-12 10:09:13

fajnie że dziś jest rodzinka.pl :) po niej zawsze oglądam tap madl :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1