Co dziś w serialach?

10 Października 2011

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

wiadomości z drugiej ręki

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5501

Eryk ogłasza, że to Brooke ma zadecydować, czy Rick opuści firmę. Brooke rozmawia z synem. Mężczyzna wyznaje, że chciałby, by on, Eryk i Brooke pracowali razem. Bridget tłumaczy Steffy, że ułoży sobie życie bez Ricka. Brooke postanawia, że syn nie może zostać w domu mody.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2138

Miłosz czeka na Bożenkę przed jej szkołą. Wręcza dziewczynie tekst piosenki napisany specjalnie dla niej. Do Ryśka przychodzi Mariusz, który jest pod wpływem alkoholu. Nie może uwierzyć, że jego żona dopuściła się zdrady. Rysiek stara się namówić go do powrotu do domu. Po kolejnym dniu z kurator Ewą Ola nie pozbywa się wątpliwości na temat tego zawodu. Bożenka ją odwiedza i chwali się piosenką od Miłosza. Ola i Norbert rozpoznają lekko zmodyfikowany tekst, który wcześniej powstał dla Oli.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 21

W PL 24 pojawia się dziennikarka, która pisze biografię Marcina Wilka i jego żony Agaty. Piotr zjawia się w gabinecie Adama. Szef nie może mu darować, że zepsuł materiał na reportaż. Piotr odwiedza babcię, chce dowiedzieć się więcej o bracie. Okazuje się, że ich matka zmarła, gdy mieli dwa lata. Ojciec odszedł, wychowywała ich babcia. Starsza pani nie miała sił, by zajmować się dwoma wnukami. Zostawiła spokojniejszego, Piotra, Marcina oddała do rodziny zastępczej. Opiekunowie nie sprawdzili się w tej roli, więc chłopiec trafił do domu dziecka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 631

Stefan i Oksana są skrępowani obecnością rodziny z Ukrainy, która po weselu postanowiła dłużej zabawić w Polsce. Magda spotyka Feliksa, wypytuje go o Karolinę. Feliks przegląda pamiętnik siostry. Jest wstrząśnięty, gdy czyta ostatnie kartki. Okazuje się, że przed sześcioma laty Karolina była w ciąży z jego kolegą, Darkiem. Została przez niego zmuszona do przeprowadzenia aborcji. Feliks jedzie do szpitala, ale Karolina wyrzuca go za drzwi. Ksawery dostaje zlecenie obsługi prawnej przedstawicielstwa włoskiej firmy. Musi jechać do Rzymu.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 854

Ula i Natalka wychodzą ze szkoły przed zakończeniem lekcji. Ula jedzie do ośrodka, w którym leczy się Jakubczyk. Nastolatka martwi się o ojca, bo mężczyzna przestał do niej pisać. Patrycja jest przekonana, że Mostowiakówny chorują. Zamierza je odwiedzić. Dziewczyna spotyka Annę. Gruszyńska umawia się na spotkanie ze szwagrem. Firma Marka otrzymuje poważne zlecenie. Mostowiak podejrzewa, że załatwiła je Anna. Michał podpisuje umowę na budowę centrum analiz. Grażyna zauważa, że Glińska bardziej interesuje się jej mężem niż pracą nad projektem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-10 22:49:06

no w końcu!! fejrlud uj0003

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-10 14:06:32

Prosto w serce i pierwsza miłośc !!!! jeeee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-10 17:36:58

Pierwsza Miłość :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-10 10:08:33

klan wymiata heh :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1