Co dziś w serialach?

05 Października 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w "Rodzince.pl", "Barwach szczęścia" i "Pierwszej miłości".

rezydencja

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5498

Ridge odkrywa, że Steffy spotyka się z Rickiem. Wpada w szał. Młodzi uciekają samochodem przed Forresterem. Powtarza się sytuacja sprzed paru tygodni. Auto z Rickiem i Steffy wypada z drogi.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2135

Bożenka nie ma ochoty brać udziału w spotkaniu rodzinnym. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że impreza organizowana jest dla Miłosza. Roman zauważa poprawę nastroju Agaty. Ola umawia się z siostrą, że popilnuje jej córkę, żeby ona mogła poznać Miłosza. W domu Jacka i Beaty przypadkiem spotykają się Borecka i Elżbieta. Razem sprzątają dom, aby pomóc samotnemu ojcu. Elżbieta pyta Boreckiej, czy ma do nich żal z powodu tego, co zrobiła Beata. Grażyna przekonuje Joannę, by wyznała Mariuszowi prawdę.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 13

Jan podaje żonie śniadanie do łóżka. Urszula jest zachwycona. Julia podsuwa Łukaszowi pomysł na zapewnienie sobie przychylności prasy. Elżbieta i Łucja próbują odwieść Basię od pisania kolejnego krytycznego artykułu na temat firmy Podhoreckich. Dziewczyna nie daje się przekonać. Julia dowiaduje się, że honorowy gość jej pokazu - Irina Masłowa - trafiła na odwyk. Podhorecka jest załamana, bo zapłaciła fortunę, żeby zapewnić sobie przychylne recenzje Iriny. Malwina odwiedza Julię i prosi o pomoc w odzyskaniu Marka.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 19

Magda dowiaduje się, że Marcin i Piotr są bliźniakami. Postanawia zataić to przed Piotrem i Adamem. Piotr ma opory przed fikcyjnym ślubem z Agatą. Lilka nadzoruje przygotowania do transmisji ceremonii ślubnej, pilnuje, by Wiktor i operator Krystyny nie zorientowali się, że to mistyfikacja. Wiktor odkrywa prawdę. Każe operatorowi nagrywać zakulisowe rozmowy wynajętych gości. Dzwoni do Krystyny z informacją, że mają materiał, który zgubi PL 24. Tomasz z zapałem zajmuje dekorowaniem i urządzaniem wydarzenia.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 629

Kasia jest podekscytowana ślubem, co irytuje Ksawerego. Chłopak zwierza się Waldemarowi, że nie potrafi dłużej okłamywać ukochanej. Kasia podejrzewa, że niechęć Ksawerego do ceremonii jest spowodowana jego romansem z Kingą. Goście zjeżdżają do domu Górków. Stefan w tajemnicy załatwia ostatnie sprawy. Nie chce, by Oksana się dowiedziała, że zorganizował wesele w Domu Strażaka. Feliks znajduje w rzeczach Karoliny wynik badania USG. Postanawia zbadać sprawę ciąży siostry. Jeden z tropów prowadzi do mieszkania Magdy.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-05 17:39:30

kiedyś kochałam Pierwszą miłość, wątek Marysi i Pawła tak wciągał że czekałam z wielką niecierpliwością na kolejny odcinek, ale znudziło mi sie to czekanie aż w końcu się pogodzą. Po prostu znudził mnie ten film. Stał się dla mnie banalny i bezsensowny ;/ przestałam go oglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-05 17:41:34

najbardziej beznadziejny moment to taki, że Hubert musiał odbierać poród Marysi - haha katastrofa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-05 12:07:37

ja oglądam z braku laku może być:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-05 09:38:29

ktoś ogląda wiadomości z drugiej ręki? fajne czy lipne?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-05 09:47:52

dla mnie lipne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1